Výrastok v pošve

Makaronka

Ja 'to' tam mam tiez ! Uz asi 2roky aj ten biely 'pudingovy' vytok. Ale hybe sa to! Ked mam menzes je to asi 1cm daleko. Urcite to je krcok?

aluska1

cesnak ty si chlap alebo zena?lebo by si mal vediet ze ked je zena spravne zohnuta tak sa da krcok nahmatat velmi rychlo a nemusi sa ani velmi namahat a ani hlboko strkat prsty

Kia123

Moja ak ti môzem teda poradit. Ja som mala to isté..zacalo to pred dvoma rokmi. Mala som biely výtok a nieco asi 3 cm vo vnútri. Isla som s tým ku gynekologovi a ten mi predpisal nejaké tabletky na výtok a povedal mi " tu hrcku tam más od castého masturbovania". Az nato,ze som to vobec vtedy nerobila,lebo som mala uz len z toho nervy,ze tam nieco mam. Ak ti smiem poradit tak chod s tým ku gynekologovi aj ked to nebolí,aby si nemala také nervy ako ja. :) potom prosím ta napís...ci to fakt nic nie je..lebo to tam mávam obcas aj teraz....zahadou je, ze to obcas zmizne,alebo to neviem nahmatat...Drzzim palceky :)

cesnak

AVee,je to bolavé?ak áno môže to byt vred..a to svrbenie..chod k lekárovi..je to kvasinková nákaza..a musí sa to preliečit...prajem ti uzdravenie..

cesnak

AVee,je to bolavé?ak áno môže to byt vred..a to svrbenie..chod k lekárovi..je to kvasinková nákaza..a musí sa to preliečit...prajem ti uzdravenie..

cesnak

Aluska1,si velmi mudrá...a určite to bude krčok maternice 3cm od pošvy...dobre že nemaš maternicu na hlavé...ludia potrebuju pomôc a nie tvoje blbé komentáre...ak vieš pomôž,ak nie nepíš zbytočnosti..

aluska1

to bude krcok maternice a hrudkovity vytok su kvasinky, ani sa necudujem ked si tam pchas prsty ze si si tam nieco zaniesla