chloe+fajcenie

aluska1

doktorka ti povedala ze v takom veu treba hak?to co za kravu mas ked ti vnucuje tabletky?tabletky ma brat baba ed ona chce, a nie ked chce doktor, ktory mimochodom za predpisovanie chodi potom na exoticke dovolenky

lucia5879

no nesledujem statistiky preto som sa pytala...ake su??...no ja to beriem ale koli pleti,lebo mam akne uz dost dlho aj ked podla mna nieje silne ale kozna mi vravela ze v takom veku uz treba hak,ja som velmi nechcela ale chcem sa toho uz zbavit tak neviem

Help

lucia- no zaujimavy postoj k zdraviu.....
To upozornenie,teda skor vystraha tam nie je len na srandu.
Co ak budes patrit k tym par percentam ???

aluska1

lucia ako vies ze takych umrti je malo?sledujes statistiky??
neviem prec s azahravas s organizmom..ked uz chces brat hak tak aspon bud zodpovedna a maj rozum

kickaTT

to si fakt taka blba ze kombinujes fajcenie a antikoncepciu??? mozes umriet z toho ale tvoja vec...

tak bud nefajci alebo nesexuj...co ti na to mame povedat ze je to ok? a tie ostatne dievcata su teda pekne primitivne

lucia5879

no asi by som mala zacat ja viem ale ved dneska berie velmi vela dievcat antikoncepcie a vela z nich aj fajci a pripadov umrti koli tomu je malo,či?...ale posnazim sa

lucia5879

fuuha ale to az tak vazne zvysuje??..ved fajcenie celkovo je humus pre telo ale tak predsalen v dnesnom svete nam pomaly skodi vsetko navokol tak som to nebrala tak vazne

datelinka

lucia, to nefunguje tak, že fajčenie oslabí účinok antikoncepcie. fajčenie výrazne zvyšuje riziko srdcovocievnych chorôb u užívateliek hormonálnej antikoncepcie. možno si spomínaš na prípady, kedy mladé dievčatá zomreli pri operácii kvôli pľúcnej embólii, následky sa však môžu prejaviť aj o pár rokov, rozsiahlym infarktom myokardu, trombózou a podobne.
ty vidíš najväčšie riziko v neželanom otehotnení? potom používaj iný druh antikoncepcie.