Ked praskne kondom

Daniela26

Som ešte panna, no ejakulát bol vstreknutú asi len na vonkajšie pohlavné orgány, ale možno, že aj do vnútra. Som tehotná?

ejka24

este k tomu : co by sa mi stalo,ak postinor uzijem po tyzdni znova? A aby sa mi to uz nestalo, asi vymenim partnera, pri tomto by ma cakalo asi len zvysenie adrenalinu. a za to mi nestoji. Vdaka za odpovede a Kika prepac, ze som sa ti sem vpichla.

ejka24

tak potom naco obsahuje tolko hormonov ako balenie antikoncepcie? Vazne mozem otehotniet aj ked mam menzes a predtym postinor?

new

Postinor nie je antikoncepcia. Je to tableka "PO". Je to také SOS, po nehode. Nemá žiadny antikoncepčný účinok, dopredu sa užiť nedá. Učinkuje tak, že zabráni prípadne oplodnenému vajíčku uhniezdiť sa v maternici a to tak, že zmení sliznicu maternice. Ejka, nešpekuluj, zvoľ si bezpečný spôsob ochrany. Potinor je na výnimočné použitie. Neohrozuj svoje zdravie.

ejka24

A po uziti postinoru asi ako dlho vydrzi byt zena chranena? Ja som ho zjedla pred siestimi dnami, teraz na 20.den som dostala menzes a nedockavy priatel mal som mnou hned styk, zas nechraneny az do konca. Da sa otehotniet aj takto?

new

Najbezpečnejšie je kombinovať kondom + Pharmatex čípky, alebo krém.
Ak je použitý samostatne, tak do 72 hod. (čím skôr, tým lepšie) užiť POSTINOR 2. Avšak, treba si uvedomiť, že postinor nie je na pravidelné použitie. Ak predpokladáte, že Vám bude praskať kondom každy tyždeň, ako som sa tu už dočitala, tak zvolte inú antikoncepciu. Jedno balenie Postinou obsahuje take množstvo hormonov, ako 1-mesačné balenie horm. antikoncepcie. Dokaže niekedy narobiť problem s menštr. cyklom.