Problem s Penisom

Príspevok v téme: Problem s Penisom
trz3

zdravim, mam problem s mojim penisom no neviem co to je. Popisem vam to: ked mam penis v normalnom stave tak sa mi da koza pretiahnut cez predkozku ale ajtak sa akoby naroluje no ked sa mi penis postavi tak viem predkozku potiahnut asi tak do polky zalude a ked sa pokusam dalej tak za zase zacina rolovat no a pretiahnem ju len s bolestami najlepsie sa to da docielit tak ze pockam kym mi penis nestoji kozu cez neho pretiahnem a necham ho sa postavit zo zaciatku to kus boli no potom to prejde ale boli ma viac menej na spodku penisu v oblsti kde je uzdicka a cely penis mam skriveny asi tak od stredu smerom dole a ked mam kozu pretiahnutu cez zalud a necham to tak asi tak 2 minuty tak mi zalud chti dost divnu farbu a aj narolovana koza... neviete co s tym mam alebo ako by sa to dalo riesit?

Help

tucino-nieco take treba riesit v prvom rade s urologom ......
ak zarastlo....bude treba aj chirurgicky zakrok.
Tu to urcite nikto nevyriesi.....je potrebne to vidiet a nasledne zahajit liecbu.

tucino

dobry.mam velky problem potrebujem pomc.popisem vam to:som po uraze chrbtice ale nazaciatku po uraze sa mi penis normalne postavil a mal som aj erekciu nie taku ako ma byt ale mal.no teraz som prisiel o obe nohy kvoli dekubitom.a ako sa mi tie rany na zadku hojili tak mi zarastla aj močova trubica.a teraz nemam ani erekciu ani sa mi nepostavi a zijem so priatelkov a je mi velmi trapne lebo ju nemozem uspokojit ako muza velmi ma to trapi.preto som sa chcel poradit ake je riesenie a coby som mal spravit aby som mal erekciu a postavil sa mi penis.chceme si totis zalozit rodinu.prosim pomozte mi.

dddddddddddd

chlapci napustite si vanu a v nej teplu vodu .. ja oms mal do iste a pomaly pretahujte v teplen vode a ono to povoli verte mi a skusajte

samot

:((((( s tou predkožkou som mal problém aj ja ale ja som to surovo strhol mal som tam rany ale zahojili sa a keď som to strhol tak som prišiel nato ze mam krátku tu uzdicku a robi to problemy s tou predčasnou ejakuláciou a ked strhnem aj tu uzdicku zahoji sa niekedy ??

majkl4007

mas kratku uzdicku odborne frunulum a je potrebne ju preseknut a zosit. Nie je to nic hrzne ale pri styku by sa ti natrhla a krvacala by, moze to sposobit aj predcasnu ejakulacia kedze je penis viac ohnuty z dvovodu kratkej uzdicky. Zakrok sa vola frenulotomia a urolog uz spravi co ma. Potom uz nebudu problemy s pretiahnutim za zalud.