Moja najlepšia kamarátka..

Monika553

Romanticka: To viem určite, že to neurobila naschval..=) ..ale keď ja si s tým chalanom, tak super rozumiem..ale či mi dal niekedy šancu, to fakt neviem posúdiť..
A prečo neveríš..napríklad aj moja sestra začala chodiť so svojim chalanom, keď mala 18 a on 17 a teraz má 20 a stále sú spolu..=)

zuzic

sesternica mala od 16 chalana devat rokov a teraz sa rozisli:) neivem preco ale je to take zlvastne akurat ked sa isli brat:)

romanticka

Asi Ta to trapi,ale uvedom si,ci ten chalan pre Teba tak vela znamena,ci Ti dal niekedy sancu.Mozno to kamaratka neurobila naschval,aby ho mala a Ty nie,mozno sa zalubila a aj on,tak su spolu.
No osobne si myslim,ze do leta spolu nebudu,neverim na take lasky v 17-18.

zuzic

monika ked s usmevom tak neviem...vies ja si neviem predstavit ze by mi moja naozaj naj kamoska taketo hovorila s usmevom...zvlastne..je to naozaj tvoja najlepsia kamaratka?

Monika553

Posmešne by som to nenazvala..alee..tak s úsmevom..tak normálne..ale vtedy ma to dosť zarazilo, keď mi to povedala..

vika.a

Vie..sama mi povedala, že však on je chalan akého si vždy chcela..a teraz ho mám ja...=/ ...ale ja ju nechcem stratiť..