Existuje niekto taký?

Príspevok v téme: Existuje niekto taký?
romantička

Asi každý dospelý človek v určitom veku už netúži len po pár nahodných flirtoch, ale chce niečo viac chce niekoho s kým môže byť sám sebou, niekoho s kým bude hore celú noc a budú spolu piť teplé kakao a rozprávať sa.
No akosi mám pocit, že v dnešnej dobe je čím ďalej tým ťažšie nájsť niekoho koho som si vysnívala ja.
Je to asi smiešne, ale aj keď som to v sebe akokoľvek popierala a snažila sa pozerať na vzťahy realisticky nejde to. Akoby všetci chalani čo sú okolo mňa boli rovnakí. Alkohol, diskotéky, žiadne váženie si ženy, žiaden šarm, žiadne dobrodružstvo, vášeň a najmä romantika.
Asi som jedna z mála, ktorá tak veľmi potrebuje romantiku, ale ja bez nej neviem žiť.
No ešte som nestretla muža, ktorý by bol natoľko romantický, aby mi to vyhovovalo. Jasné na prvom, druhom rande sa každý snaží ukázať z lepšej stránky a ešte aj po 3-4 mesiacoch ho baví hrať sa na romantika, ale potom to akoby zázrakom zmizne.
Prečo neexistujú muži, ktorí Vám večer zaklopú na dvere a unesú si Vás autom niekam na veľkú lúku, zapália sviečky, otvoria víno a celú noc ste tam len Vy dvaja. Prečo neexistuje muž, ktorý Vám nechá pred dverami ružu s pozvaním na večeru, ktorý sa nehanbí na ulici Vás vziať do náručia a povedať Vám ako veľmi Vás miluje, ktorý pri Vás stojí vždy viac ako pri svojich kamarátoch, ktorý sa nehanbí za svoje slzy a netvári sa,že je ten najtvrdší muž na celom svete, ktorý Vás pobozká do vlasov a leží pri Vás celú noc bez toho, aby to skončilo milovaním, ktorý Vás vždy rozosmeje, uteší, váži si Vás ako ženu, je k Vám nežný, citlivý a pozorný? A ktomu všetkému je to ešte sexi, vždy upravený, voňavý muž ktorý k Vám nepríde s neumytými vlasmi, neoholený a s boxerkami, ktoré mal na sebe včera.
Nie som pubertálne dievča, ktoré si niečo vysnívalo, mám 23 a čím ďalej tým viac prestávam veriť na takýchto mužov.
Stretla už niektorá z Vás takého a milí muži sú medz Vami takýto, ktorých to všetko staranie sa o seba a romantika neprestane baviť po 5 mesiacoch chodenia s priateľkou?

AdamKrt

excell:

niekomu sa to zda pesimisticke, niekto nema ruzove okuliare na ociach, ale diva sa na svet realne. Mam to podobne v zivote, ako Ty - tak ako si to pred chvilkou popisal, ale tiez k tomu viedla urcita cesta a urcite to nebolo a neni lahke. K ludom vsak nemam pristup, ze ich nebudem hladkat po rameni a hovorit im, aki su uzasni, nech sa vyplacu. Ale snazim sa ludi nakopnut, motivovat. Mozno niekto chce pocut nejake to slovo pochopenia, ale to je kratkodoba utecha. Je lepsie miesto toho, aby si niekomu pomohol, naucit ho, ako si pomoze sam.

Mimochodom, Tvoj odhad bol uplne vedla a nemienim rozpisovat na par stran o sebe litanie, kde Ti to budem vyvracat.

Osobne mam radsej dobre mierene realisticke /mozno pesimisticke/ reci, ked sa clovek moze pripravit na urcite problemy a chyby, ako niekomu prikyvkavat, prihrievat jeho polievocku a tvrdit mu, ake je to uzasne. Pretoze z chyb a problemov sa clovek uci, ale z toho pochlebovania sa len utvrdzuje v tom, ze nic netreba robit. Nedochadza k ziadnej zmene. A urcitu davku nespokojnosti v zivote treba, aby sa nieco pohlo.
------------------
romanticka:
nie kazde slovo, co sa Ti zda zle, je zle a nie kazde dobre slovo Ti prinesie dobro.Snazil som sa Ti dat trochu realistickych kvapiek, ale je to Tvoj zivot. Uvidime, co budes hovorit o 10-20-30 rokov :)

sway

Ja som zena excell:-)A vynimky potvrdzuju pravidlo.Ak to mas dobre financne zariadene a laska znamena pre teba vsetko,je to skvele a rada by som ta spoznala;-)

excell

Adam Krt, ospravedlňujem sa ti za to že som ti omylom dal do úst slová ktoré si nepovedal. Pomýlil som sa, to patrilo Swayovi, ešte raz, prepáč.

excell

Milý Krtko, bývam v rodinnom dome, vo svojom, hypotéku nemám, pretože ju nepotrebujem, čo zarobím, mi vystačí na všetko čo potrebujem a to som na seba dosť náročný, rozhodne však nemienim druhým nalievať pesimistickú polievku, nevieš o čom hovorím? Prečítaj si pozorne svoje príspevky a ak ani potom nebudeš vedieť o čom vravím, je mi ťa ľúto. Neviem kto si ale som si istý že si sám, bez partnerky, zatrpknutý, bez vízie, ako ďalej, neschopný vyrovnať sa s realitou. Prepáč ale presne tak sa vyjadruješ.Nemám na mysli iba príspevky v tejto diskusii ale tvoje príspevky vo všetkých fórach. A možno nemáš ešte ani 18, ktovie.Je to môj názor.

AdamKrt

excelko:

neviem, co mi davas do ust slova, ktore som nepovedal. Nikde netvrdim, ze zarabat peniaze je najdolezitejsia vec na svete. Dokonca si viem predstavit zit aj bez penazi, keby bolo vhodne prostredie sa postarat o vsetky zakladne potreby.

Je pekne, ze si priatelky vazis a co ja s tym ? Nezabudaj vsak, ze i ked asi nerad hovoris o peniazoch, ked ich mat nebudes, deti budu hladne, na dome hypoteka a po tebe pojde exekutor, tak jedina romantika bude asi utek v karavane... Neviem, kde si na to prisiel, ale to si si pokombinoval, alebo zle vylozil...

excell

Romantika je prekrásna vec a patrí k životu,nie je nič krajšie ako sa tešiť celý deň na spoločný večer s partnerkou, o tom je život, nie o práci alebo o tom či mám auto alebo nemám, ja to fakt nechápem a čom to tu podaktorí píšu, toľko pesimizmu je v ľuďoch až sa mi veriť nechce

romanticka

excell : Velmi pekne Ti dakujem,je fajn vediet,ze nie kazdy si mysli,ze romantika a realny zivot nejdu dokopy.
Tvoja partnerka musi byt rada,ze Ta ma.Drzim Vam palce nech mate vzdy dovod na usmev a mile romanticke gesta vo Vasom vztahu.

excell

Fíha, ale sa do romanticky všetci pustili ako stádo kobyliek pripravených zožrať niekoho, kto je troška iný ako oni,vážení, prestaňte trepať chobotoviny že nie je možné byť romantik a zároväň zarábať peniaze a podobné nezmysli.Adamko, mýliš sa ak tvrdíš že zarábanie peňazí je na prvom mieste,blbosť hodná tvojho génia, na prvom mieste bude vždy moja partnerka, až potom všetko ostatné.Ja si totiž svoju partnerku mimoriadne vážim a je to obojstranné. A krásne.Dnes si ľudia jeden druhého nevážia, láska je pre nich iba prázdne slovo,takí sa nikdy neposunú ďalej. Mám pocit že práve takí tu vypisujú.

sway

Ved taky ako pises existuje,ja mam tiez romantickeho priatela.Ale nikdy to nebude dokonale,lebo ludia nie su dokonali.A kazde plus ma svoje minus.Cize ak niekto bude citlivejsi,pravdepodobne bude zzenstely.Ak niekto bude zarabat peniaze,musi sa o ne aj starat a priatelka nebude na 1. mieste.Ludia sa ti tu akurat snazia vysvetlit,ze romantika a predstavy su krasne,ale v realite niektore veci jednoducho nejdu do hromady.