Neviem si to sama vysvetlit.

ska.l

alika, dakujem ti velmi pekne, vies, momentalne som v neistote kedze sa "nic nedeje" ale to prejde hadam. No a uz je mi jasne preco som trpela tou myslienkou stale. uff..

alika

ahoj ska. precitala som si celu tvoju temu, drzim ti palce, dufam, ze vsetko dobre dopadne...snad su to len silne slova toho tvojho ex...taki chlapi su vacsinou v podstate hrozni slabosi..drz sa

ska.l

viem ze to nevzda i ked sa neozval nastastie. viem ze sa nevzda, on nechape ze je koniec, vraj som jeho zivot. ale to je konecna pre mna.

xyxy

Si silná, vydrž. Doporučujem Ti aj do práce a speť chodiť s niekým. Napr.brat,otec nejakí kolegovia z práce, popros ich o pomoc , mrzí ma, že viac urobiť nemožem. Jeho to može držať dlho a títo ľudia sú vytrvalí.

ska.l

ani nechodim, teraz zacnem opat do prace, moja byvala sefka o mna stoji a caka na mna :) inak mam obavy trosku este, tym co mi pisal, ze pride ak ja nepridem spat do danska, Boze neviem doteraz ako som nabrala odvahu a dokazala to.

xyxy

Tak dobre, poraď sa s ňou. Treba mať na pameti aj to, že sa sem može dostať na falošný pas. Buď opatrná, radšej nechodievaj nikde sama!!!

ska.l

mame znamu pravnicku, ktora mi pomoze, ja verim ze nepride na SK. No a moje obavy isto chapes. ale mama mi vravi, ze som silna ze som to tak zvladla :)

xyxy

Teraz chápem úplne Tvoje pocity, čo sa týka tehotenstva. A Ty si nevedela, že takíto ľudia večšinou považujú ženy za majetok? Poraď sa s právnikom ohľadom toho oznámenia. Teraz fakt neviem, čo bude lepšie. Ja dúfam, že Ti už neublíži.