Homosexualita,Bisexualita

freezingmoon

prave že ludia v adolescentnom veku okolo 17-19 rokov majú často krát silný odpor voči týmto ludom, a neviem či by nahlásenie "fízlom" pomohlo....:/

danusik

Používateľ
freezingmoon
dátum a čas príspevku
Včera 23:24
IP adresa
xxx.xxx.117.211

pytam sa ale prečo je v tomto Slovensko plne predsudkov ?! ved krajiny ako napr. Francúzko su úplne inde

No prave som vo francuzku a musim reagovat na tento prispevok, ich postoj vobec nie je taky ako sa nam zda, vsade je prezentovany len pariz mesto kde je to volne a bla bla ale zvysok, este horsie ako na slovensku, vsetci nosia hnedu a ciernu aby nevytrcali, maju rovnake ucesi a nie to este priznat sa ze je niekto homo alebo bi

sadruss

lebo poznam ich nazory na to, v mojom blizkom okoli. Dokonca sme mali v triede homosexuala a nikto nic, 30ludi z toho nerobilo ziadnu vedu, aj teraz neskor s tym nema ziaden problem.

biopich

keby ma dakto zbil alebo keby som poznala dakoho kto to robi nahlasila by som ho na fizlarni a mal by si to urobit tiez. su to vytrete decka ktore by si zasluzili to iste. Ja proti homo a bi nemam nic velakrat su to super ludia.

sadruss

ale preco si to myslis? v mojom okoli je to kazdemu srdecne jedno kto je bi, hetero, homo...hlavne ze sme zdravi:) mozno tak mojej babke by sa to nepacilo, teda skor by povedala ze je nepekne ked sa bozkavaju dve zeny ci muzi,a le zeby mala nejaky extra negativisticky postoj, to nie.

sadruss

hej hej,taky co su najviac proti tomu vlastne v sebe bojuju s homosexualitou, ale oni si to nikdy nepriznaju, alebo to tak potlacuju, ze o tom ani nevedia

freezingmoon

dokonca sa vraví že ludia s ostrými názormi na homosexualitu majú často problém s vlastnou orientáciou..........