Onanovanie v noci potajomky

Príspevok v téme: Onanovanie v noci potajomky
lagunasa

ahojte.
mam otazku skor na chalanov ale zase by ma zaujimal pohlad aj zien na to.
to ze moj partner onanuje cez den viem. nepriamo to sam priznal. musela som si na tuto skutocnost zvyknut. aj ked ma to najviac stvalo koli tomu ze on je cely den doma a moze si to urobit hocikedy ma chut a ja som 12 hodin denne v praci a vecer padam unavena na hubu a dost cast uz proste namam chut na nic. takze mi to viac menej vadi(lo) zo zriarlivostneho hladiska ale nejak to akceptujem.
ale dnes v noci sa mi stala taka vec... mali sme vecer hadku ( aj ked si myslim ze to s tou hadkou nesuviselo, obzvlast ked si pospajam ine suvislosti z minulosti tak si myslim ze koli hadke to nebolo ) ale nakoniec sme sa udobrili a isli spat lebo bolo uz fakt vela hodin a ja skoro vstavam do prace. nejak som zadriemala ale budil ma stale jeho kasel v nejakych pravidelnych intervaloch. a zrazu som sa tak nejak pomrvila a troska prebudila ale nie vela a pozeram na neho ako puk. bol skoro az dole z postele, neviem presne aku polohu mal ale zdalo sa mi ze jednu nohu na posteli a jednu dole kolenom polozenu na emi alebo take nieco. ako keby klacal na koberci ale pritombol aj na posteli a vydaval cudne zvuky. bola som fakt dost rozospata takze neviem presne ako to znelo a co to bolo. tak taka rozospata sa ho pytam ze co to robi? po chvilke ked som sa ho dotkla tak neviem presne doslova co povedal ale nieco v zmysle ze Nic. a nejak ako keby sa zakryval a chcel po mne aby som sa k nemu zo zadu pvivinula ako ked chodievame spat. a potom mi to nejak viac zaplo, ze on asi onanoval na zemi alebo co. aj taky ten pach co je aj pri sexe som troska citila. uplne ma to vytocilo ze som sa zacala triast. a on pritom ako keby po tejto situacii zaspal. tak som sa isla pozriet na zem na tu jeho stranu lebo tam mu pravidelne nejake tricko alebo kosela lezi na zemi, ze ci neni od spermatu. ale nebolo. rano som to este poriadne pozrela, aj tu cast postele na ktorej zrovna nelezal ( lebo este tvrdo spal ) ale nic nebolo. tak sa pytam ze co to bolo a ze dufam ze sa nevystriekal do obliecok alebo sa tam neutrel. a ked nie tam tak kam? alebo zeby sa nestihol spravit?
vobec neviem ako mam teraz reagovat, co mu povedat. ci sa ho spytat ci onanoval a preco to robil alebo co?
naozaj mi to vadilo ze ja tam vedla neho spim a on si honi vtaka. to je take ponizujuce pre mna. a teraz ked si to pospajam ze ked ideme spolu spat do postele tak ja si lahnem a idem spat a on si este pozera nejake veci v iphone az kym ja nezaspim. teraz ked si to tak pospajam tak asi caka kym zaspim a potom si vyhoni vtaka alebo co??? fuuuuuj. fakt ma to boli a ponizuje. co mam robit? mam mu povedat ze mu to zakazujem takto potajomky robit v mojej pritomnosti?
alebo ked mi neporadite tak mi aspon napiste vy chalani ci to tiez takto v pritomnosti vasich spiacich partneriek robite???

uhlie

Ak som to spravne pochopil, tak lagunasa nevie, co tam robil a nenasla ani ziadne usvedcujuce dokazy. Mozno tam cvicil troch tibetanov. Ako mame my vediet, co robil, ked to nevie ona? Inak si myslim, ze aj keby tam 'drtil vtaka', tak nema cenu sa nad tym hlbsie zamyslat.

uhlie

To je teda riadna picov.na, co tu riesis. To jak keby on sem pisal siahodlhe romany o tom ako ta pristihol menit si vlozku a bol z toho zufaly.

velissa

no ja ked si pospajam co si popisala ty,ze ked si po 12 hodinovej sichte doma a mrtva padas do postele unavena, tak mu chudakovi nic ine ani neostava nez priatelka Ruka:)
a hystericky zhanat po posteli a po zemi kusok semena mi pride tiez trochu prehnane.

tibike811

skus mu "honit" penis sama, a takto zaspite.
ak to fakt robi "púotajomky", a mysli si ze o tom nevies, je to skutocne drze...
btw, vystriekat sa moze aj v noci , pricom o tom ani sam vediet nemusi :-)