Lekár ma odmietol vyšetriť

Help

cokoladka- ano ak sa k nemu das preradit:)
ale nie len tak ako sa komu zachce.
Nejake pravidla fungovat musia....
To si neviem predstavit u takeho zubara....raz tam,potom inde a kartu by mal dalsi v Mongolsku:)

cokoladka898

moj osobny nazor je ze kazdy clovek ma slobodny vyber a moze ist k tomu odbornikovi ku komu chce. aspon tak je to preferovane co ja viem.

meggy10

u nas je na Orl aj na koznom popisane pri dverach kto tam patri od ktoreho lekara, tak sa zbehni pozriet ci to tam je, laebo nieje a ked nebude, tak sa stazuj.

ajka 2

no neviem, ak neošetruje pacientov dr. XY, tak to mal napísať na dvere, a tým pádom by si vedel, že tam ani nemáš čakať, ale tu v MI som sa s tým nestretla, aby neošetrili, jedine vtedy, ak naozaj majú napísané rajony a ty tam nepatríš, ale aj to výnimočne. Myslím, že sťažovať sa nemá význam, jedine v tom prípade že to nebolo oznámené na dverách, tak myslím, že len v tedy. Zájdi tam kam patríš podľa rajonu, na to ťa ale mala upozorniť detská dr. /aspoň ja sa vždy spýtam kam mám ísť/.

Help

no ak k nemu nepatris.....kludne ta mohol poslat prec.Ved on ma svoj obvod a ak ty si z ineho....preco by ta mal vysetrit len tak ak si nechcela zmenit lekara.

[zruseny17]

no u nas to funguje tak ze napr.chirurgovia su traja a kazdy ma priradenych pacientov podla obvodneho lekara...takisto gynekolog,orl,ocny atd...

usiko

napis na Dohlad nad zdravotnou starostlivostou......alebo osobne vedeniu nemocnice....

...viem, ze nic neurobis, lebo ludia sa boja, ze neskor sa im to nejako zahadne "vrati", a prave preto si lekari robia co chcu a hraju sa na bohov......ale to by si mala urobit......teda este raz by som skusila ist k nemu ci sa to zopakuje...a potom sa stazovala na vsetky strany...