Ktoru z nich si vyberiete? baby aj chalani, muzi aj zeny

Príspevok v téme: Ktoru z nich si vyberiete? baby aj chalani, muzi aj zeny
mimimi:)

tuto temu som zalozila len tak zo zvedavosti..vela bab sa pyta ci sa chalanom pacia aj dievcata kusok pri tele, alebo krajsie povedane-s krivkami. Nasla som jeden konkretny vyskum na nete, v ktorom sa uzkazalo, ako to vlastne je. Zaujima ma vas nazor. Ak mate cas chut kliknite si plis na fotku troch dievcat:

www.theage.com.au

a povdzte, ktora sa vam zda najpritazlivejsia a preco:) kludne aj zeny. A moj nazor?:) dvojka je najidealnejsia ale trojka mi pride velmi zmyselnaaa:)

mimimi:)

na priblizenie situacie by som uviedla moj pripad...Moj chalan je vysoky okolo 185 cm( 2 hore dole, neviem presne)a ma fajn postavu. Nie uplne vysportovanu, ale je sumerna, brusko male, na rukach vidno svaly, zadok ma pekne okruhly...proste je to chalan, o ktorom by ste si nepovedali ze je tucny, tlsty ci pri tele, je to taky priemer- tak akurat. Ja nemam idealne miery, co znamena, ze niesom ani jednotka a ani dvojka-skôr nieco medzi dva a tri, mozno skor k dvojke... Chcem tym povedat, ze mam plnsie tvary , ale niesom obezna, mame to proste v rodine, vyraznejsie stehna, vacsie prsia, co ale podla mna neznamena ze trpim nadvahou....Moj frajer sa nikdy nestazoval, miluje moje krivky, a keby to tak nebolo a mal by vyhrady, bola by som ochotna dat nejake to kilo dole, ale pri nom mam pocit,ze som fakt jedinecna...Chcem tym povedat, ze to neskatulkujte-ze chlapom sa pacia najviac 1, 2 ci 3, jedine co som chcela vidiet, su nazory roznych ludi...Ak zena povie za muza, ze vsetkym muzom sa pacia tie a tie, je to nazor jej samotnej, ale nie nazor dotycneho:)

kdejeIQ

pre mna 2

resp. este aj nieco medzi 2 a 3 by mohlo byt...

to sa mi len zda, alebo ta jednotka ma mierne zdeformovane lytko :D pride mi to akesi neprirodzene - jak sparatko - aj oproti zvysku tela

Ziarra

Chlap chce tuším vždy opak toho čo má. :-) to je hrozné. A ja, typická "jednotka" nemám pocit, že by sa na mňa chlapi iba pozerali a chodili by s "dvojkami" alebo "trojkami"

janka24

dva a tri ma rovnaku tvar ale ine telo-akoby umelo spravene..asi je to v tom aj ten chytak:-) ...dva je akurat ma aj boky a je zmyselna, v tele tri by som sa necitila osobne dobre a jedna-tak športovy typ

dobra vila

mimimi, celkom s tebou suhlasim. Ale pises, ze na trvaly vztah uprednostnuju normalne stavanu babu (cize podla mna vacsina nas dievcat) a na chudsie sa iba radsej pozeraju. Ale 3-jka podla mna normalna baba uz nie je. Je DOST pri tele. A ked niekto povie, ze mu to nevadi, po case mu to bude (mozno po par rockoch manzelstva)... Tam uz pridu aj zdravotne problemy sposobene nadvahou + vekom to bude horsie a horsie. Kto je zamlada takto, lepsie to uz moc nebude.
Ved vekom kazdy z nas zrejme priberie, sme na to nachylne, najma baby :-/.

Inac, este k tomu cislu 3. S takou postavou by urcite nebola tak pevne stavana!! Nemala by take nohy!! Mala by celulu na TUTOVKU a ovisala by, to mi verte!! Takto na obrazku vypada este v pohode, ale kazdy viete, ze v realite to tak nie je! Ak taku babu v lete uvidite, co je takto pri tele a ma nohy pevne ako Tina Turner a zadocek hore, tak mi ju odfotte a poslite!!!!!!!!!!!!

Bodynka - s tym branim seberovneho si trafila klinec po hlavicke :D a jj, asi maju objemne partnerky. Denz, pochval sa nam :D

Najčítanejšie články