Co darovat ockovi k 70tke?

riecik

Byvame v Amerike, takze organizovat velku oslavu na Slovensku cez Atlantik myslim, ze nie je mozne. Ten darcekovy poukaz znie dobre, len neviem, ze keby som ho kupila tu, ci bude platny aj na Slovensku. Urobim vsetko pre to, aby som sa v cas jeho narodenin dostala domov, na buduci rok chceme rodicom pozvat ku nam.

katalinka

ja by som radila skôr zážitok
splnenie nejakého cestovateľského sna, prípadne niečoho čo mu chýba z čias spred ja neviem 50 rokov, skôr by to malo byť niečo na čo by ste mali spomínať. Je to náročnejšie ale stojí to za to urobiť niečo pre našich blízkych...
My sme urobili zábavu v štýle "mladých" čias, všetci sme sa i patrične "dobovo" vyfešákovali a pozvali sme i priateľov, k tomu dobrá hudba a smiech.....

malaalam.

tak chod do adidas, nike a spytaj sa na darcekovy poukaz. Ten mu das a potom nech si bud sam alebo spolu s vami ide vybrat kvalitnu bezecku obuv. alebo mu kup nejaky wellness pobyt na vikend, kvalitny tlakomer, alebo naskenuj fotky z jeho mladosti/jeho rodicov, svadbu, surodencov/ a sprav mu prezentaciu na CD...

riecik

jajka001_ auto ma a po nehode aj vynovene:) Ja by som bola najradsej, keby uz nesoferoval, bojim sa onho. Ako mlady chalan jazdil na pindurovi, tak na motorku ho uz nikto nedostane:)

mate59 mas dobre navrhy, tuzi po dobrej obuvy, aj by som mu to kupila, lebo take tenisky, ako chce on, su hodne drahe, ale vec je taka, ze on si ich musi vyskusat, v tomto je dost narocny a dalsia vec je taka, ze byvame s manzelom od rodicov velmi daleko, jedine, keby pockal s kupou topanok, ze by som sla s nim a potom ich zaplatila, aj ked to by uz nebolo prekvapko. Aj ten darcekovy kos je super napad (nepozname sa nahodou?:)) Akurat, ze sme mu taky mensi kosik poslali, ked mal nehodu.

Uz som zvazovala aj nejaky sperk, ale on nenosi, ale je velmi sentimentalny, kedze sme od seba, tak by ho podla mna potesilo nieco, na co sa moze pozerat alebo nosit.