Vibrátor prosim poradte!

xxx111

neskusena124, ako ti tu radia, tak vodou by som to urcite neskusala - mozno dosiahnes orgazmus, ale mozes si privodit rozne infekcie a zdravotne problemy, kedze si vodou budes mierit do posvy a nicit jej prirodzene prostredie.

co sa tyka strachu, tak na dosiahnutie orgazmu staci, ak si budes pravidelne a jemne masirovat klitoris, nemusis si strkat prsty az celkom dnu do vaginy. a okrem toho, ak si panna, tak strkanie prstov moze poskodit panensku blanu a taktiez ta to moze boliet, zatial co klitorialny orgazmus neboli. :-)

erotoman

s mojov ma nzelkou zijeme stastne 23 rokou milujeme sa ako kedysi na zaciatku a to si dovolim povedat ze to je aj kvoli tomu ze sme uz viskusali neskutocne mnozstvo všelijakych pomocok za ktore sme utratili vele penazi ale nelutujem ani korunu.zacalo to asi v piatom roku manzelstva kupou dilda v kosiciach a odvtedy stale s manzelkou bojujem ja vymislam stale nieco nove no a ona sa tomu akoze brani a tak stale dookola je to pre mna dost narocne ale zaroven krasne velmi ju milujem raz mi povedala ze to takto musi robit lebo zit spolu budeme este dlho a nemoze mi vsetko dovolit hned mohol by som písat a pisat ale som zvedavy co si o tom myslite vy a nehladte na moj pravopis som proste erotoman a aj pri pisani tohto textu som vzruseni a na pravopis nehladim jedna perlicka nakoniec nas posledny prírastok do nasej zbierky dildo john holmes realistic material ur3 super bomba a mne to trvalo asi pet rokou kym som ju ukecal a to podotikam nie je najvatsi kusok nasej zbierke cakam na vase odpovede

nesmelá

tato tema ma zaujima...ale zaujimalo by ma čo sa dá pretrhnut panenská blana prstami,kamoška totiž mi tvrdila že si to urobila sama..mám jej verit?

uhlie

A ja som sa vzdy cudoval, co robia zeny tak dlho v sprche a preco minaju neuveritelne kvantum vody, ako keby kupali slona.