suche lupiny

kivi

tak moja skusenost :)

S kozmetikou mavam velke problemy, nakolko trpim alergiami. Vyse 10 rokov uz vytrvalo bojujem so suchou pokozkou hlavy, z coho samozrejme vyplvyaju aj neprijemne lupiny. Kadernicka a dermatolog to vysvetlili alergiou na niektoru zo zloziek samponov a poradili mi skusat. A tak som vyskusala asi vsetky dostupne sampony proti lupinam na trhu, ci uz z drogerie alebo z lekarne, detske sampony ale aj tie uplne najobycajnejsie zelene brezove :) bezvysledne... az kym som v diskusii nahodou nenatrafila na kozmetiku alverde z dm drogerie. Pri najblizsej prilezistosti som nevahala a kupila SAMPON BREZA SALVIA, ktory mi velmi pomohol. Po lupinach ani stopy, pravidelnym pouzivanim je moja pokozka hlavy stale zdravsia a zdravsia, suche miesta su prec.

Tym samozrejme nechcem povedat, ze je to vseliek na vsetky ochorenia pokozky hlavy, ale nakolko ide o kozmetiku bez pridanych silikonov, je mozne, ze ak mate podobny problem ako ja, tento sapmon to vyriesi.

kukulienka16

ja som dlho hladala vhodny pripravok na lupiny, nakoniec mi pomohol GSE, pridala som niekolko kvapiek do samponu. Momentalne sa davyhodne kupit na stranke iherb com . Poslali mi ak kupon na zlavu tak ak niekto ma zaujem moze ho pouzit : LUD452
Posielaju na SK bez postovneho, ani clo som neplatila

radca

Kazdy clovek ma trochu lupin. Ked je ich viac, tak to znamena len ze clovek ma slabsiu imunitu (zla vyziva, alebo nejaka choroba). Tych pricin moze byt velmi vela. Lupiny su v podstate plesne a bakterie.

mjanik

veď som ti napísal,že nemusia,zrejme si mladá,tak sa ti prejavili suchou pokožkou,to ti nestačí,to ostatné nechaj pre starších ľudí,tí toho majú viac

mjanik

nemusia,ale možu-napr.bolesť krížov,problém s močením,padanie vlasov,nepriamo-paradentóza,bolesť zubov ,menštruácia a veľa iných problémov