marihuana a inteligencia

stastna_som

kamarat huli myslim,ze kazdy den-druhy,ale je v pohode,co sa tyka inteligentej stranky,dokonca sa uci lepsie ako ja :D ale myslim,ze je dost mimo niekedy...

doubledog

na to nie je jednoduche odpovedat

marihuana moze zosilnit schopnost pozerat sa na veci komplexne ci s nadhladom, a prekonat tak obmedzenie linearneho sposobu myslenia
zaroven ale funguje skor na urovni emocia, zmyslov, fantazie ci citlivosti, takze mierne zhorsenie inteligencie nastat naozaj moze
takisto malatnost, ktoru sposobuje, asi nebude dobre vplyvat na schopnost podat vyssi vykon

jedinym sposobom, ako z nej dostat to dobre a vyhnut sa tomu zlemu, je nebrat ju prilis casto a vela, pripadne jej uzivanie s jasnym zamerom ritualizovat

bleee

Jamal, moze vzniknut organicky psychosyndrom, teda trvale poskodenie mozgu - spomalenie reakcii, znizenie inteligencie, alebo neschopnost vyuzivat jej kapacitu, lahostajnost, zmena hodnotoveho rebrícka a pod. Zriedka to vidi clovek sam na sebe, ako sa meni. Objektivnejsie to vidi jeho okolie. Ale tym, ze sa u dotycneho menia celkovo zivotne hodnoty, malokedy mu na mienke okolia a zalezi

Lily.

Mozne to je. Marisku niektore kmene bezne fajcia pred meditaciou, je to aj lieciva bylinka. Na chut mi nechuti, pocitovo ma to trosku utlmi, inak nic moc badatelne, priatel huli vyse 10 rokov, zda sa, ze uz denne a na inteligenciu to vplyv asi nema, skor napomaha tym, ze sa v cloveku uvolnuje nepspracovane emocie, co moze byt nebezpecne pre toho, kto sa az tak nepozna a prave neciti najlepsie. Mariska tym padom lieci aj depku tym, ze ju este vcsmi vyhroti, aby potom odoznela. Ale nic nie je dobre prehanat, vsetko, aj to dobre, moze uskodit, ked sa to velmi zneuziva. V Cechach je tusim uz zlegalizovana, u nas len semiacka sa predavaju a ludia si to musia akoze "tajne" pestovat.

cajik

jamal, ale ked budes hulit takto nadalej, tak raz zrejme tak vyhulene vyzerat budes. mozno to nema efekt po pol roku, ani po dvoch rokoch, ale po piatich mozno hej..

jamal

zase nie vsetci teda vetsina nie.ja chodim na gympel ucim sa malo kedy a mam 1 2 3.a predmety ako chemia fyzika matika mi idu najlepsie tak neviem co si mam mysliet ci prestat alebo nie.