Ublizit ci trpiet?

Veronika1603

jednoducho musis,aj ked je to tazke, mysli na to ze nebudes ani prvy ani posledny co to spravi..uvidis ako ti potom odlahne..a s tou druhou mas nejaky vztah?

hm...

Je pri Tebe šťastná... ale ty máš rád inú....ale tejto nechceš ublížiť.
Inak myslím si, že asi každá žena si všimne, ak je vo vzťahu nejaká zmena... alebo naopak... ak je to obrátené a muž si niečo všimne.
No akože..tak ja ďakujem, že mám takého chlapa akého mám.
Aby ma niekto ťahal za nos tak ako ty svoju priateľku, asi by som ti niečo veľmi pekné povedala.
Protirečíš si, si si istý že píšeš pravdu?

hm....

...tou ranou som myslela to vedomie, pocit že ju ťaháš za nos.... možno ťa aj znenávidí....alebo naopak...bude chcieť urobiť všetko aby si ťa udržala.

Súhlasím s názorom ..usiko....

Veronika1603

ano mas rad ale nemilujes a chces inu, ja chapem,zazila som nieco podobne,byvaly ma chcel opustit- ja som ho placom prehovorila asi 3x, aj ked som vedela ze ma inu..aj tak za tyzden odisiel za nou a stale mi vypisoval ako ma miluje ale uz nechcel byt so mnou,casom to prebolelo a ja mam teraz omnoho lepsieho uz manzela ako bol on a vsetko je ok

hm...

Máš rád dlhší čas niekoho iného... potom píšeš že aj priateľku máš rád.... koľko máte obaja rokov? Ak je to tvoja prvá baba.... ale keďže som žena a viem aké to je, keď ťa niekto vodí za nos....ak to s ňou naozaj nemyslíš vážne, povedz jej to, porozprávajte sa, nevieš si predstaviť aká to bude pre ňu rana. :-(

usiko

tohok,

nie som odbornik, ale vzi sa do jej situacie: ako by si sa citil, keby si niekoho miloval a zistil by si po rokoch, ze ten niekto ta uz DAVNO NEMILUJE A MILUJE NIEKOHO INEHO? citil by si sa podvedenym ublizeny, zraneny...a tak sa bude citit ona, ak jej to nepovies hned.okrem toho, kedze jej to nechces povedat teraz, bude sa to natahovat, ty budes nestastny lebo budes s nou a nie s tou inou a ona bude v konecnom dosledku nestastna, lebo pride na to ze stracala roky vo vztahu.kde bola iba jednostranna laska...Povedz jej to, ju to preboli a ONA dostane sancu si najst niekoho, kto ju bude milovat, teda vlastne jej neublizis, ale jej urobis najlepsie co mozes....

kdejeIQ

v kazdom pripade bude jeden z vas trpiet...

je to sice celkom hnusne, ale bud egoista, chod za svojim stastim, ona sa z toho casom dostane...preco by si mal trpiet? nakoniec bude trpiet aj ona, pretoze uvidi, ze s nou uz nie si stastny...