laparoskopia

megan177

ja som bola na laparoskopii v juli a v den operacie som dostala menstruaciu,tak som sa bala,ze ma poslu domov a znova si budem robit predoperacne atd,no nastastie ma operovali,dopadlo to v pohode a na treti den som isla domov,menstruaciu som mavala tak na 28,25.den no a teraz sa mi dostavila az o 10.dni skor..som z toho vsetkeho zufala,chcem babo...no som zvedava co bude dalej ..ale vsetko zavisi na psychike ...a ja som niekedy az moc nervozna!!!!tak drzim vsetkym buducim mamickam palce majte sa pekne

bambi21

jancecka, aj ja mam neprechodne vajickovody, ale u mna sa asi zazrak nestane.boze, ale uz by medicina mohla nejako na to prist, ako to vyliecit, ako ich zpriechodnit.

inak ja mam za sebou 2 laparoskopie a 2 laparotomie a v lete ma caka 3 laparoskopia. nic moc. ja mam po laparosk 3 jazvy, tesne pod pupikom tusim zavedu sondu a potom to nejako prebieha. robi sa to pod uplnou narkozou. da sa to zvladnut. ale kazdy clovek veci znasa inak. no je to ale lepsie ako podstupit laparotomiu, to narezu podbrusko, nieco ako cisarak. to uz sa znasa dost tazko. prajem vam vsetkym skore uzdravenie

helia

Preboha ja som úplne zdesená. Mám endometriózu a bojím sa, že aj nepriechodné vajcovody, tak som myslela, že by mi spravili ten prefuk a otehotnela som. Ale 2 mesiace!

jancecka

prefuk vajcovodov sa to volá, streknutie tej tekutiny, ale keď si v narkóze a robia ti to spolu s laparoskopiou tak to nebolí ale stretla som sa aj s takými, čo im robili len ten prefuk a vraj to je bolestivé ale nič strašné. Všetko sa dá zniesť keď to má pomôcť

agaven

no oni povedia ako davaju tu modru vodu do vas ze potom do roka mozete ostat lebo oni vam tam streknu taku tekutinu a pozeraju a potom akoby to preplachli a ked povedia ze to alebo jedna ceste je zla nepriechodne tak este neplacte jedna funguje aj to moze stacit na babenko oni vam daju algifen ale boli to trosku no neej ako trhanie zuba ten boli cely den aj dalsi da sa to vydrzat