Ako by sa mal starat partner o svoju tehotnu partnerku?

datelinka

katalinka, mne ešte lekár napísal do papierov termín o deň skôr a ja som ho presvedčila o nasledujúcom dni, tak prepísal termín, aj keď si iste myslel, že som šiši. a dieťa prišlo na svet presne v ten "môj" termín o desať minút 12.

jajka001_

aj moj :) zacal sa tlacit von o jedenastej vecer, hovorim mu hou hou hou zlatino, ja sa potrebujem vyspat, neblazni, vydrz do rana, kam sa chces takto trepat proti noci, on ze ok mami, vydrzim :)) a rano o desiatej isiel na to

jajka001_

jasne, vela pohybu len prospeje. a treba skontrolat kazdy kutik v byte, ci je cisty a bezpecny.
katalinka, aj tvoja?? :)

katalinka

datelinka jasnééé, ja som sa dokonca rozhodla pre konkrétny deň kedy porodím...a dcéra sa prispôsobila... :-)

delphia

to co je za blbu otazku????
starat sa o partnerku? vsak ako predtym- s uctou a laskou. nic viac a nic menej. tehotenstvo nie je choroba- mamicka ak je svojpravna, zakladnu starostlivost o seba zvladne aj sama...:))

datelinka

jej, aj vy ste behali po byte, utierali prach, prali, žehlili, prestavovali nábytok, varili, nakupovali..... keď ste boli tehotné? ja si neviem vynachváliť takúto predpôrodnú prípravu. ešte nejaké prechádzky, domáce cvičenie na fit lopte (teda skôr ukolísavanie nepokojného dieťatka).... a pôrod išiel tak ľahko a plynulo... nebyť bežnej poradne v tehotenstve, tak si ani nevšimnem, že už rodím :-))