celulitida :(((

Príspevok v téme: celulitida :(((
lenca45

Chcela by som sa vas opytat na vase skusenosti s pripravkami a akymikolvek receptami proti celulitide. Som stihlej postavy, cvicim, no ked som kedysi v puberte naraz pribrala, vytvorili sa mi na stehnach, asi 10 cm nad podkolenim take jamky... Nie je ich vzdy vidiet, ale ked sa zohnem, su tam. Mate nejake typy, triky? :((

wauka

nic nie je lepsie na celulitidu ako LYMFODRENAZ,,,ja som mala celulitidu minuly rok som menila 3 HAK a odtoho ,,,,sak som tenka tak si nemyslim ze tuk,,,,,ale od antikoncepcie

na lymfodrenazi som bola 4krat a uplne mi to zmizlo,,,,sice idem aj dnes,,,,dobre to je opakovat asi 10krat,,,a ziadne zazracne kremy neexistuju!

Sesi

Ahojky..odporucam ti na celulitidu .kazdy den si robit piling z kavy..Ak vasi piju kavu tak ten odpad tie zrniecka si masiruj v sprche asik 5min jedno stehno a 5 min druhe stehno..potom zrnka zmy vodou a nasleduje striedanie vody,,to sa robi tak ze na postihnute miesto si pol minuti pustat chladnu vodu a pol horucu,,a stale takto asik 5minut..potom po kupeli natries to miesto neakym dobrym kremikom na celulitidu..ja si to robim tak a uz pekne vidim ako mi mizne..a to robim len tyzden