Menzes - otazka

Príspevok v téme: Menzes - otazka
sherMan

prajem vam prijemny den. priatelke uz niekolko dni meska menzes. Vzdy ju istu chvilu boli brucho, aj kotniky a uz uz sa zda ze to pride, ale potom vsetka bolest prestane a isty cas sa nic nedeje. Potom znovu na chvilu pride bolest a tak znovu nic. a takto sa to opakuje. pricom ta bolest nieje az uplne taka ako obycajne, ale priatelka tvrdi, ze je taka ako vzdy, ked blizi menstruacia. napriek tomu jej nie je vsetko jedno. zaujimalo by ma teda ako to vyzera ked vynecha menstruacia kvoli babatku? boli to, alebo sa nedeje vobec nic, proste bez vsetkeho? ja sa ju totiz snazim upokojit tym, ze ak by nieco taketo hrozilo tak by ju brucho nebolelo vobec, proste by sa nedialo nic. mam pravdu alebo nie? dakujem za odpovede, a prosim bez nejakych vysmechov, niesom nijaky hlupak, len chcem sa uistit.......

sherMan

no ludia, zatial stale nic, tak uz mam z toho dost nervy. asi urobim tak ako ste mi radili, no ale aj tak dufam ze vsetko pride. inak sa to stale opakuje, chvilu brucho boli, potom zasa nie a tak dookola...

darika

tak sa nemusite bat.Je to mozno aj psychikou,ze od toho momentu sa mozno boji,ze co ak.Pockajte este a ak je to take na nervy,proste nech si len spravi test a bude spokojna.To sa vela zenam stava,ze im to meska a hlavne vonkajsie vplyvy maju na to velky ucinok.Ako som pisala,prechladnutie,strach,tabletky,akykolvek stres...je toho vela.

sherMan

no fajn ak by som uz mal byt uplne presny, neviem ci to tu mozem takto opisovat, ale pri tych "hratkach" partnerke ostala moja sperma "tam dole" ale nic nevoslo dnu, to som si stopercentne isty. nechcem to tu nejak velmi rozpisovat, ale ak si dobre pametam, tak aj na tomto fore vsetci odkazuju tych, co sa pri takom niecom boja tehotenstva do ucebnic biologie...

sherMan

no ludia aleee tu ide o to ze my sme ziaden sex nemali, boli to len take, ja tomu hovorim "hratky", na dlhe vysvetlovanie, ale pokial su moje chabe znalosti biologie dostatocne, tak bez sexu a vystreku do partnerky sa da otehotniet len velmi tazko, ak vobec. takze tak. a k dlzke meskania, tusim su to 4 dni. nuz tak

darika

Ako dlho jej to meska si nenapisal.Meskat jej moze aj ak bola prechladnuta,brala nejake lieky,stres...je toho vela,len kolko dni vlastne?

levicaaaaa

presne tak, veľa žien môže bolieť brucho presne ako keby mali dostať menzes...poznám XY takých dievčat....takže šup šup do lekárne... ja myslím ale, že sa môžete tešiť na prírastok...

aluska

to je velmi individualne..jedna zena ani nemusi vediet, ze je tehotna a druha ma bolesti ako pri menzese
to nie je pravda ze keby je tehotna tak ju neboli brucho, brucho ju boliet moze a dokonca niektore zeny maju aj pocas prvych mesiacov menzes
radsej nefilozofuj a kup jej test, len ten ti povie ako to naozaj je

datelinka1

sherman, asi ti veľmi nepomôžem, ale príznaky tehotenstva v tom najranejšom štádiu môžu byť totožné s očakávaním menštruácie. maternica sa začína pomaličky zväčšovať, čo spôsobuje bolesti v podbrušku a to pripomína menštruačné bolesti