Otehotnenie.......Prosim o nazor

Príspevok v téme: Otehotnenie.......Prosim o nazor
Tomajdo 17

Ahojte vcera som mal prvykrat sex s priatelkou bez ochrany....neberie zatial antiku....ked to na mna islo urobil som sa uz vonku...........mali sme pauzu asi 15 minut a opet sme sa sli milovat bez kondomu....bez toho aby som sa ja dole umyl........Ak nahodou ostali na mojom penise..s prveho milovania ciastocky spermii......tak mohli pri tom druhom milovani sposobit otehotnenie?......alebo vymreli????????co by ma velmi potesilo.............Potom som sa opet urobil vonku ....dakujem za nazory

Tomajdo 17

a naviac do priatelky som sa neurobil ani raz...akurat pri druhom cisle....aj keby mi nieco v penise ostalo..tak spermia aj tak na vzduchu vymiera....

Tomajdo 17

Akurat som si nieco zistoval....ze zena moze otehotniet len cez plodne dni co je zhruba tyzden pred a po menstruacii....mam to od kamosky...nepouzivaju antiku....a vraj to priatel mimo plodnych dni veselo do nej dava a nebola tehotna..a naviac..na to aby boli spermie plodne...musia byt vyzrete a musia mat aspon tri dni....inak tiez je minimalna sanca....vravel som jej tento svoj pripad..a vravela ze sa v najmensom nemam co bat

aluska

mirka niektore zeny nemaju ovulaciu v strede cyklu, malo by to tak byt ale nie kazda to tak ma...a inak da sa otehotniet aj cez kramy, aj ked sanca je mala ale da sa...dokonca poznam osobne taku zenu...

Mirka023

Ked ma tesne po menštruacii, tak nema ovulaciu, takže možeš si vydychnuť.
Ale pobavila som sa že spermie vyreli :DDD

Tomajdo 17

no praveze ma tesne po menstruacii....a neviem preco nas to napadlo.....ale zas vravi sa,,ze aj ked nieco na mojom ostalo..tak ale tie spermie do par sekund umieraju ci nie??

cajik

ano, ked ste sli aj na druhykrat bez ochrany, zrejme tam nejake spermie ostali. ak mala alebo bude mat o par dni plodne dni (co s urcitostou nevies nikdy), tak moze velmi lahko otehotniet. Preco ste mali sex bez ochrany ? Neucili ste sa v skole, ze treba pouzivat kondomy? Potom uz bude neskoro. Nespoliehaj sa na to ze "ved sa nic stat nemoze".

Niekto tvrdi (dokonca aj niektori lekari), ze z tych kvapocok ktore vychadzaju z teba pred ejakulaciou sa otehotniet neda, ale su pripady (A pisali to tu aj na fore) ze otehotneli prave takto.
Ale sexovat druhykrat, ked si sa uz raz spravil, to neviem jak vas napadlo.. jasne ze tam nejake spermie ostali..

Taakze hajde do lekarne po Escapelle. Co tiez nie je nic moc, lebo to moze rozhadzat cely cyklus. Ale lepsie ako keby mala ostat tehotna. Predpokladam ze ste este mladucki.. nie tak ?