Moj chlapec si chce vypisovat na nete s inymi dievcatami

Príspevok v téme: Moj chlapec si chce vypisovat na nete s inymi dievcatami
jajaproblem

dnes som prisla k priatelovi a akurat isiel napisat svojmu kamosovi rp...su tam aj starsie spravy a medzi nimi som si precitala, ze : rado daj mi nicky na nejake zeny....ako nehneva ma to zeby si pisal na nete s nejakymi kamaratkami alebo spoluziackami, to je normalka...ale hneva ma to ze si on SAM vyziadaval od neho nejake caje...ja si tiez pisem na nete s chlapcami ale kamaratsky. ale nevyhladavam si sama od seba nejakych chlapov...poradte mi co si mam o tom mysliet...

purblanka

tak sa ho spytaj na nejakého chalana,kto je to,a niečo iba tak-uvidíš či bude žiarliť.Skús ho potrápiť.

jajaproblem

ja tomu proste nerozumiem...viem ze ma lubi a tiez to zeby ma nepodviedol...co mu chyba??? a este urcite bude obvinovat mna z toho ze som ziarliva...

purblanka

myslím,že to nie je normálne-tak ako to písala jajka-veľa vzťahov práve pre písanie s inými končí,lebo to nekončí iba písaním.Porozmýšľaj nad tým,a porozprávaj sa s ním o tom.

jajaproblem

ja tomu proste nerozumiem...viem ze ma lubi a tiez to zeby ma nepodviedol...co mu chyba??? a este urcite bude obvinovat mna z toho ze som ziarliva...

jajaproblem

nie to urcite nie...aj ten kamos co od neho pytal ma na nete len kamosky...ide mu skor o fotky a tak...nemyslim si ze by ma chcel podviest...ale aj tak sa ma to dotklo...a povedal mi : ze to len zo srandy....kurnik este len treti den ma internet a uz sa kvoli tomu pohadame