Vydrziavanie

lost

Co by sa stalo ak by si jej povedal nieco ze "Je mi luto, ale teraz nemam, (kriza)" ...

Tazko povedat cim to je, ale aspon by si videl ako zareaguje a mozno podla toho sa niecoho chytit a riesit dalej...

ale drzim ti palce

Steven440

jajka to mas pravdu,zda sa mi,ze to vidi u kamosky tak to skusa aj ona. Viem,ze ozajstnych kamaratov niekedy spocitame na jednej ruke,ale ona ma len ju,nikoho ineho. Nikdy som nepocul,ze by mi povedala,ze ide na kavu z tou,hentou.... dva roky spomina len tu jednu jedinu.

darika viem,ze mame asi problem v komunikacii,ale neviem ako mam riesit ten problem,ze jednoducho ona sa o tom nechce rozpravat. Mna nebavi do nej hustit,,pytat sa,tahat z nej daake info,ked viem,ze mi neodpovie. Inak to je ok,okrem tych par nezhod. Ale toto ma uplne zabilo,ostal som ako obareny,ked mi povedala,ze chce peniaze.

darika

Steven,tak ale vy mate inak aky vztah?Pretoze podla toho,co pises,sa mi zda,ze vy mate viac problemov.
Taha ta z penazi,nekomunikuje,pri otazke odchadza...
Ved musis vediet,ake ma kamaratky,s kym sa stretava,ci naozaj kupuje handry,alebo kde tie peniaze idu?

Steven440

Neviem co sa stalo,ze sa zacala tak spravat,nieco podobne skusala asi pred pol rokom a ked ju to preslo nechcela sa o tom porozpravat,ze mam to nehat tak. A dnes to dopadlo presne tak isto. Ze ona sa o tom nebude rozpravat a hotovo,tak som sa zobral a odisiel. Nevidia nahodou take nieco v telenovelach? Ved mna by take nieco ani nenapadlo. Mozno len nieco skusa,alebo sleduje,len je to tazke zistit,ked sa nemieni o tom porozpravat.

uhlie

Tak jej povedz, ze keby ta ona naozaj milovala, tak od teba nepyta peniaze. Na dokaz jej lasky si vypytaj naspat aj tie, co si jej uz dal.

za8icka

Tak ja neviem ci to je laska, ked kocka povie svojmu priatelovi ze aleo mi prispejes alebo od teba odidem. To uz hovori samo za seba, nie?