zaujimava osoba

Príspevok v téme: zaujimava osoba
Biba123

Uz sa vam niekedy stalo, ze ste niekoho stretli a zaujal vas aj po kratkom case natolko aby ste nad nim rozmyslali aj dlho po tom co odisiel? Lebo mne sa to obcas stava a rada by som sa toho zbavila, pretoze ja sa na niektorych ludi dokazem naviazat aj za niekolko minut tak, ze mi je potom naozaj rozne, ked odidu... nie je podstatne, ci je ta osoba muz, alebo zena. Mama hovori, ze mi sibe z puberty, ale ja si nemyslim kedze mi takto sibe uz odmalicka :) teraz mam 16...

Biba123

hej... pozeram von z okna a pozorujem padajuce vlocky za oknom a vzdy nad niecim rozmyslam. Skoda, ze sa cloveku nedaju vybrat obcas baterky, aby nemusel tolko premyslat.

zuzic

nemusis dnes mi to prospeje:) prave som rozmyslala aka som nemozna a takto budem aspon rozmyslat aky bol ten clovek uzasny:))
no hej...ja vacsinou zaspim ako lahnem ale ked mam taky den tak si poviem ze len hodinku porozmyslam a po tej hodinke uz nezaspim a dalsia prebdena noc:) ale aspon pridem na vela veci:))
asi poznas take ze sedis v skole, ucivo ide pomimo pozeras niekde do neznama a premyslas?:D mna zobudi vtedy uz len krik ucitelky:DD

Biba123

no tak to sa Ti ospravedlnujem, to som naozaj nechcela sposobit:)
hmmm... tak ja stale nad niecim premyslam, ked aj idem spat skoro, nespim kvoli tomu este aspon 2 hodiny:(
a ked stretnem nejaku zaujimavu osobu tak som skoncila :D

zuzic

biba:DD no vidis tak sme dve:) ja mam 15:DD u mna sa to na znamkach neodrazi, ja sa donutim ale ja potom v noci nespim ked rozmyslam:DD a odrazi sa to na mojich kruhoch pod ocami:DD alebo na vselicom inom:DD momentalne ako som citala tvoju temu zas ma to chytilo:DD

Biba123

zuzic: no ja sa citim presne tak isto:) a az nato, ze ked takeho cloveka stretnem, rozmyslam nad nim aj ked zrovna mam co robit a vtedy sa to odrazi aj na znamkach v skole, co je podla mna uz na zamyslenie... :D

zuzic

a dala by som vsetko za to aby som ho raz mohla stretnut a poziadat o pomoc lebo je skoro jediny ktoremu doverujem na 100%

zuzic

toto mavam aj ja:) ci uz v dobrom alebo zlom:))) ale vacsinou rozmyslam nad tym clovekom ako to ze v tej situacii zareagoval tak a tak ze jednoducho ja by som to nedokazala tak vyriesit ako on...ak zrovna nie som pretazena alebo nemam nanic naladu tak nad tym rozmyslam dost dlho...nad jednym clovekom rozmyslam uz rok a pol lebo bol naozaj vynimocny a nikdy nepochopim ako dokaze sa spravat tak uzasne, rozpravat takym stylom akoby ukladal slova a pritom to zneje tak uzasne jednoducho stale nanho mylsim a to som nikdy donho nebola ani nic take...niektori zaujimavi ludia ma naozaj zaujmu...

jajka001_

asi to bolo velmi intenzivne...ja si tiez velmi dlho pamatam ludi, ktori stoja za to :) nebud kvoli tomu smutna, naopak, bud rada, ze si niekoho takeho stretla

Biba123

neviem ci to prejde, ked to nepreslo doteraz... a ano vadi mi napriklad to, ze mi je strasne smutno za niekym koho som stretla len tak na chvilu pred 10 rokmi, ked mi toho cloveka nahodou nieco pripomenie.

jajka001_

čím budes dlhsie zit, čim viac ludi spoznas, tak sa nebudes az tak viazat, teraz ti čas plynie pomaly, intenzivne, vsetko velmi prezivas. lebo sa ucis, aky je zivot, aka si ty, tvoj vztah ku svetu atd, tvoje hodnoty, ciele