fajcenie

datelinka

tak nefajčiť v tejto fáze je dôležité najmä u muža. trvá cca dva mesiace, kým sa obnovia spermie, ale organizmus sa detoxikuje oveľa dlhšie. priateľ by mal užívať aj vitamín E. u teba by malo byť samozrejmé nefajčiť, ako u budúcej mamičky, odnauč sa teraz, nebudeš to musieť riešiť až počas tehotenstva. je dobré, že ste na to dvaja, môžete sa navzájom podporovať v nefajčení :-)

datelinka

veru, žuvačky sú najlepšie, ak cítiš ťažobu na žalúdku. ja potrebujem žuvať po každom obede aspoň dve hodiny, a to nejem veľa a ťažké. a zamestnávaj sa čímkoľvek, neupadni zas to toho kolotoča, ak si sa dala na tú cestu, vydrž, kvôli sebe a svojmu okoliu. zachvíľku prestanú tie zlé pocity, a bude už len dobre, zlepší sa ti pokožka, budeš mať lepšiu farbu, prekrvenie, dýchanie.

radulka

pritel tiez prestal fajcit ale asi mesiac do zadu a stale hundral ze smrdim tak som s tym prestala teda aspon sa snazim a dufam to dokazem

bingham

hmm...ja som neznasal ked frajerka fajcila...a potom sa chcela bozkavat...

teraz si uzivaj sviezi dych...a bozkavaj sa az kym ti nepadne jazyk :D

radulka

nefajcim par dni ale mam neskutocnu zaludocnu tazobu a musim stale nieco robkat horsie bude ked nebu uz co na praci:)