Pulz srdiečka mladej ženy

Denz

maria15- to bol clanok taky strucny....ale je kopec inych a poznatkov,ze je to nebezpecne .....

daj si hocijaky link na dany problem a vsade sa o tom pise.
srdce predsa do nekonecna fungovat nedokaze......opotrebuje sa jedneho dna tak ci tak.

maria15

a kava ma tiez vplyv na zvysenie tepu?denz-dakujem za clanok,ale neprehanaju to velmi?to fakt je to az take zle?vies,do clankov napisu kadeco a niekedy mozno aj zvelicuju.kedysi som na tep brala concor,myslela som,ze to mam najma zo stresu,dal mi tu najnizsiu davku,ale po nom som mala strasne zavraty a hmliste,rozmazane videnie.v tom case som mala stres..ale teraz stres nemam a ajtak mam tep viac ako 70.v detstve som mala selest stupen:2..uz sa mi to upravilo.

srdiecQoo

levica

ano, len tolko, viac do seba neviem dat, je mi z toho potom zle (nie je mi vsak zle pri takom malom objeme tekutin) ... newiem teda co je so mnou, ze to pocitujem inverzne

levicaaaaa

srdiecQoo: fúha, tvoj príjemn tekutín je polievka a jeden pohár vody??? neni ti zle cez deň, keď nepiješ???

srdiecQoo

no ja pijem strasne malo tekutin, dalo by sa povedat, ze len 2x polievka za den, pripadne jednen pohar - moze to byt tym, ano? len nejako sa neviem prinutit viac pit, mne je potom z toho zle

maria15

zvyknem pit rano kavu,niekedy aj poobede o tretej.pijem inak dost cistej vody.beriem euthyrox a v neziaducich ucinkoch je uvedene zrychlenie uderov srdca.teraz neviem,ci to je na srdce dobre alebo nie.uderov mam viac a tlak paradoxne skor nizsi.v rozmedzi 100 az 120..na 70 az 80.aj ked mam tep vyssi,tak sa zle necitim...citim sa zle az ked mam tep:95 az 100.

AdamKrt

Problemom moze byt aj napr. to, ak mas hustu krv napr. v dosledku pitia malo tekutin... Srdce sa potom musi viac namahat, ked ma pumpovat huste...