Ab Tronic X2 alebo Vibra tone

mia2010

Aj ja ho mam uz 3 tyzdne a vysledok je naozaj vidiet. Pouzivam kazdy den, cca 20 minut na bruchu a po 20 stehna, aj svalovica je z toho riadna. Vysledok je viditelny aj v ubytku cm :-) Taktiez drzim aj dietu a kila aj centimetre idu naozaj dole. A mimochodom, pokial ide o to ,,poskodenie ladvin,, nechapem o co ide, predsa si nebudem pridavat intenzitu na chrbat, ked chcem zhodit z brucha, da sa to normalne nastavit, neposobi to rovnako po celom obvode pasa...A taktiez ci sa to nastavi na brucho, alebo na chrbat, je mozna aj uplne nizka intenzita- 1,2,3..., ktora je naozaj len jemnym masirovanim. A pokial ide o krvne zrazeniny, ja som typ, ktoremu sa vytvori modrina doslova aj z pohladkania a ziadnu zrazeninu, ani modrinu doposial nemam, hoci cvicim pravidelne uz 21 dni a to na tych najvyssich stupnoch intenzity. Tak snad som niekomu pomohla sa rozhodnut, ja jednoznacne odporucam!

mato521

Ja ho používam 2. deň. Uvidíme aké výsledky dosiahnem. Na bicepsi som si dal uroven 3 a maximalnu zataz 10. Na bicepsi ho mam zhruba 20 minut a musim povedat ze po na druhy den citim slabsiu svalovicu v rukach. To iste aj na chrbate. Na bruchu zatial svalovicku nemam. Uvidime

martinka54

lizatko
ja som si ho tiez objednavala z tv shopu a 300 krat som im tam vyvolavala a vzdy ma odbili, ze mi ho posielaju, ze to uz ma kurier, ze to oni poslali a take blbosti. po pol roku som to vzdala.

LIZATKO

martinka a odkial si si objednalvala? ja z tv shopingu, ja som si to tak nastavila aby to kopalo len na brucho, mala som to pol hodiny, ale po pouziti som fakt citila, ze sa z bruchom nieco dialo, ale nepouzivala som casto nemala som cas a schudla som sama koli problemom a teraz ho uz nepotrebujem, tak preto ho chcem predat za taku cenu, len za samotny ab tronic som dala 90€ a este doobjednala som si k tomu 4 tie velke gely jeden ma vysiel na 11€ a este mam 3 cele, ze k tomu to dam, lebo mne je to uz nanic.

martinka54

lizatko
tak to je dobra cena. ja som si ho objednala este pred pol rokom a este stale mi neprisiel. a nie je to naozaj blbost?

vevericka

silno pochybujem, ze v tych TV shopoch predavali aj nieco uzitocne..ktovie, co na to cievny a nervovy system a oblicky..

0vecka

logicky kebyze to ma davat nejake vaznejsie impulzy do svalov {aby to malo nejaky efekt} tak by to muselo mykat s tym clovekom ... v tej reklame si typek len tak sedi a ani sa nepohne ... to prichodzi sa takisto napinaju svaly na bruchu

youki

Prestat chcu ti, co zistili ako to skodi.
Ostatni tu budu o par rokov pisat, co im poradime na problemy s ladvinami a pod.
nuz, kazdy sam rozhoduje o svojom zdravi