tabletka po sexe

Príspevok v téme: tabletka po sexe
majo 88

no chcel by som pocut par normalnych rad alebo nazorov mal som s priatelkou vcera sex ale druhe kolo sa roztrhol kondom tak sme pokracovali bez neho nespravil som sa do nej ale pre istotu som jej kupil tabletku po sexe dala si ju asi tak po 18 hodinach no len potom sme mali sex bez kondomu ale nespravil som sa do nej myslite si ze moze byt tehotna ak dostala tu tabletku ?

janka24

majo podla mna ak si toho nazoru, tak jej daj po 5 tich dnoch a ak by jej meškal menzes tak tehotensky test možeš kupit aj potom ved nie je drahy a budeš vediet..zbytočne hadky..

aluska

majo 88 meskat jej moze ale nemusi...to nie je pravidlo...hlavne ze ty o tom vies viac
a pochybujem ze sa vyznas v tehotenskych testoch viac nez ja
ale sak kludne jej daj po 5 dni, ale aby ti potom na tvoje prekvapenie po mesiaci nepovedala ze je v tom

aluska

to nedavaj za 5 dni..az ked jej bude meskat menzes..sice sa na nom pise ze aj po 5 dnoch ale ten vysledok nemusi vyjst pravdivy..kludne jej moze vyjst ze neni tehotna a v skutocnosti bude.najspolahlivejsi vysledok je az ed meska menzes

aluska

majo tak ja neviem...tak cakaj co sa bude diat...uvidis..a ked tak si zacni sporit na potrat, ina rada momentalne nie je

aluska

nikinka predstav si ze mam 22 a o sexe viem dost...
a len tak pre tvoju info neviem co ine treba napisat na nezodpovednost ludi...sexuju jak kraliky a potom tu azdy vypisuje ze ci neni v tom?a co tak rozmyslat nad tym pred sexom?ano, sme len ludia, ale treba aj rozmyslat a potom konat....
jaj tak podla teba je nejaka super escapelle najlepsie riesenie a potrat este lepsie???

nikinka

aluska:
ty si nejaka velmi mudra v kazdej teme davas komentare ale vzdy kazdeho len buzerujes a kazdemu radis nech nesexuje ked nechce deti a take blbosti sme len ludia a kazdemu sa moze prihodit nejaka chyba pripada mi to tak ako keby si bola 13rocne decko a o sexe vies len s pocutia!!!!

aluska

nepamatas si co si napisal? napisal si ze si jej dal tabletku a potom ste zas sexovali bez ochrany--zodpovednost nikde...
a myslis si ze vzdy jej pre istotu kupis takuto tabletku? len tak pre tvoju info, tuto tabletku, ked uz treba, tak si treba vziat tak maximalne raz za rok...aj to je vela ale urcite nie castejsie lebo jej to narobi este vacsie problemy