Alfamil a Mydocalm

Príspevok v téme: Alfamil a Mydocalm
zvláštne

Aflamil a Mydocalm dokopy,aké máte s tými liekmi skusenosti?Nebýva vám od toho zle?Dostala som to od ortopéda no necítim sa od toho v pohode.Mám nejaký tažký žal.aj taký zvláštny pocit neistoty či krutenie sa hlavy,aj ospalosť.Co vy na to?V lekárni sice ma upozornili na možnu unavu..ale ako sa dá takto existovať vykonávať obyčajné veci napr.v domácnosti aj s detmi?

Digik

Aflamil je liek zo skupiny nesteroidné antireumatiká. A podľa toho, čo píšete ste na túto skupinu liekov alergická. Aj mne zistili túto alergiu. Nakoľko liečivo sa viaže na proteíny ostane tento alergén v tele dlho aj po vysadení. A najhoršia vec čo spôsobuje, keď ste na to alergická sú ťažké depresie, tzv. panické ataky. ktoré sa môžu prejaviť aj nikoľko týždňov po vysadení. To nechutenstvo a závraty, čo opisujete môžu byť počiatočné príznaky tejto depresie. &V žiadnom prípade neužívajte tento liek ďalej!!!

vamp

a ak nepomáha ani dorzyflex ani myolastan ani dicklobene čo si mám dať proti bolesti ..mám problém s platničkou a bolí ma celá noha od toho..:(
a Pietro35 ak máš problémy s chrbtom čudujem sa že vôbec vieš cvičiť ja mám problém prejsť aj na WC..:(

Pietro35

Ta bolest neni nejaka velka. Napriklad po cviceni sa mi vobec stav nezhorsuje. Ani pri samotnom behani mi to nevadi to skor po behani sa to potom ozve a pobolieva to a prechadza mi to troska do bedra. V otazke mi skor islo o to ked zacnem Aflamil uzivat ci nemozem napriklad pri tom cvicit ci ten liek nejak nezatazuje organizmus alebo ci to neni nejak nebezpecne.(lebo v letaku sa take nic nespomina). Ale aj tak dakujem za odpovede nasadim liek a vysadim pohyb (hadam to ten mesiac nejak vydrzim). Diky

stonka

pietro, ty si asi blazon, pretoze ked uzivas liek na chrbticu, tak logicky NESMIES behat a posilovat bez ohladu na lieky.

Pietro35

Zdravim mam otazku uzivam aflamil 100mg, ktory mi predpisal ortoped na bolest v krizoch. Chcem sa opytat ci pri uzivani tohto lieku mozem sportovat napriklad (beh + posilka). Dakujem.

zvláštne

kokoška a 3x si brala ten Mydokalm?Aflamil mi povedali len 1x denne,ináč podľa potreby až 2x.No ja si myslím ten Mydokalm vynechám,aspon skusim to dať len 1xalebo 2x denne.Bolý ma od toho žaludok,sice pred tým som mala na iný problém antibiotikum.Určite mám zničenu mikrofloru.Pritom som užívala probiotikum.Ja neviem ale aj som ospalá unavená hlava sa mi kruti od Mydokalmu.Je to na uvoľnenie svalstva no paráda.To isté mi to robilo Skutamil.

kokoška

aj ja som od ortopéda dostala tie isté lieky,plus ďalšie štyry druhy,až som sa zhrozila,keď ich predpisoval,v lekárni som to zredukovala aj kôli cene,vzala som si len tie,čo možno budem užívať...od mydocalmu mi je ozaj zle na žalúdok,tak ho tiež neužívam...jem len Zaldiar,Aescin a vit.D...všetky leky sú na jedno dobré,ale na desať vecí zlé...som proti užívaní liekov,vydržím ale ten jeden mesiac na preliečenie a potom stačí...Zaldiar a Aescin mi pomáhajú,čomu inému uškodia to sa uvidí časom...bolavé rameno,opuch a trpnutie ruky

iva dr

od mydokalmu som prve dni nemala problem ale tak po 5 dnoch ma bolel dost zaludok a davilo ma na zvracanie.aflamil som este nemala. mavam k mydocalmu voltaren tabletky.

lkolkj

U mňa sa tiež prejavili nepríjemné účinky lieku. Neviem akú máš diagnozu. U mňa lepšie zaberá myolastan, diclobene, coxtral alebo Afmil, Nimesil