Ako sa prejavuje orgazmus?

PussyGirl0o0

Keď máš orgazmus, v ten moment neni pre teba nič lepšie, na nič iné sa nesústredíš len na to, je to skvelý pocit. Ak si ho ešte nemala, sama zacítiš kedy. V tej chvíli aj viac tečieš a si vlhšia. No ak nevieš ako nato, skús iné polohy pri sexe, skús zmeniť interval rýchlosti alebo sa jemne masíruj na pošve počas polohy zo zadu! ;)

D_nika

k tejto téme mám dotaz... nechcem znieť ako teenager, ale ako spoznáte klitoriálny orgazmus? ked je vaginálny, tak sú vzťahy, to je jasné a je to moooc príjemné... a čo ten druhý? ked masturbujem, tak je to vždy vag., ale pri sexe alebo orale malokedy... skúsite mi, prosím, niekto k tomu niečo povedať?

sjella

hm, ja ich mavam aj niekedy v noci..zo sna. ale len take malicke (tym som len chcela povedat, ze nutne na to asi nie je poterbna masturbacia, alebo sex). proste tam vnutri citis take prijemne "stahy"... to budes vediet. ved si to vyskusaj rukou a uvidis. ale ked raz zacnes, tak to budes chciet ;) co je samozrejme uplne zdrave a v poriadku

katkakatkakatka

orgazmuska, ked orgazmus zazijes, tak budes vediet... Pri bozkavani to vie dosiahnut len velmi male percento zien. Orgazmus-tazko popisat, ale je to skvele. Skus masturbovat a zistis.

orgazmuska

a ked sa napr bozkavam a som vlhka to mam orgazmus?ci ked uz sexujema a taky fajn pocit to je tak to bude asi orgazmus ze ?