Liek na vrátenie libida

Príspevok v téme: Liek na vrátenie libida
theoleander

kto by mi vedel pomoct? koncom marca tohoto roku budu presne dva roky čo nemám vobec libido, z toho rok som bola v strašnom stave, podla neurologa a výsledkov RNGmozgu som prekonala neliečenu infekciu,neviem čo žial nesla som k lekárovi včas a od vtedy presne rok som nevedela hltat, ochrnul mi žaludok, libido vobec nemám dodnes a z toho som asi rok vobec necitila chut čuch a sýtost ani hlad, neznesitelne bolesti mozgu som prekonala a dodnes necitim sytost pocit najedenia,neviem sa najest už dva roky necitim stravu som velmi pribrala aj napriek tomu že necitim čo jem, odvtedy akoby mi sa niečo v mozgu narušilo, pocit hladu sytosti a libido žiadne.Pritom o chuti z jedla ani reči nie je,paradoxne.
Nikdy predtým som toto nepoznala.Jeden rok z toho som nevedekla dýchat nosom som ho mala zapchatý akoby chripku len ustami bol to hrozný stav ani udržat rovnováhu,predtým ako som sa dostala dotoho stavu som tažko fyzicky pracovala.

Neviem kto mi može predpísat lieky na vrátenie libida?može infekcia neliečená narušit niektoré štruktury mozgu natolko že stratím libido na tak dlho a sýtost a ani hlad som vobec necítila čuch a chut takmer rok?

Kto mi može predpísat liek na libido sexuolog či psychiater? Viem určite že netrpim žiadnou depresiou ani uzkostou