co moze znamenat takyto sen??

Príspevok v téme: co moze znamenat takyto sen??
mary-anne

dobre ranko. tak tento tyzden sa mi snival uz asi treti krat!a pred tym sa mi to tiez casto snivalo..pointa je vzdy ta ista, vzdy to ma rovnaky dej, koniec.. dufam,ze ho dobre opisem.
na zaciatku sna mam priatela (nikdy neviem,kto to je,"nevidim" mu do tvare,alebo ho neviem spoznat) ale sme spolu velmi stastni! nadherna laska, vztah. no potom nastane zlom a je po vsetkom! :( (bud sa to zmeni na "film", ze ja ho pozeram, alebo proste uz ho neviem najst, alebo nemoze za mnou prist,nepatrime uz k sebe..) uz je po laske, po vztahu...
co to moze znamenat?!
(mam vztah, no nie som v nom velmi stastna, ze by preto?? )

mary-anne

ana555, aj ten moj je velky dobracisko. mozno raz preto, ze si tak preberam skoncim ozaj s chlapom s pancuchou :DD

ana555

uhlie rozosmial(a) si ma s tou pančuchou))) aj ja som dnes mala sen s úžasným mužom a takiež zmyzol akosi preč,ale takého chlapa by som chcela ako v tom sne,tiež niesom najšťastnejšia vo vzťahu aj ked ten môj je dobráčisko ako hrom!

uhlie

mary-ane,

potom to nechapem. To ze uz ho potom nemozes najst, by mi pri lupezi banky, alebo benzinky tiez pripadalo celkom logicke.

mary-anne

uhlie, ty si teda cislo :D nie , urcite nerobim v banke a ani netuzim po chlapovi s puncochou na hlave, ani nikde inde :))
no v tomto vztahu som polroka, je to vztah na dialku (co je teraz asi dost moderne,ako som tu citala na fore...:)) no stastna nie som, ale je to taky realny vztah, som spokojna.. aj ked nie stastna...

uhlie

podla mna to znamena, ze si najdes niekoho, komu nebudes vidiet do tvare (bude mat puncochu na hlave, alebo lyziarsku masku, alebo to bude clen URNY) a budes ho mat velmi rada, aj ked mu nebudes vidiet do tvare a potom sa to vsetko skonci, lebo mu uvidis do tvare. Nerobis nahodou v banke za prepazkou, alebo na benzinovej pumpe?

sun0808

mne to pride ako popis tvojho vztahu.pravdepodobne z velkej lasky si sa ocitla vo vztahu,,kde je sklamanie,kt.si nechces pipustit.

mary-anne

alebo ja uz totalne paranoidna :)
aspon keby sa ten sen stale neopakoval. sice je tam vzdy "iny priatel", ale pointa pravidelne ta ista. tak hrozne to prezivam, kolkokrat sa prebudim so slzami v ociach, cela uplakana, roztrasena, s depkou...

bleee

mery-anne
Nie som odbornik na vykladanie snov, ale podla mna signalizuje obavy. Obavy, ze nieco, co je pekne, kde si stastna, stratis. Moznoze to suvisi s tvojim sucasnym vztahom, mozno neveris, ze v inom by si mohla byt stastnejsia...

A mozno som ja domyslava :-)))