zaludok

alenaaaa

ahojte bola som na sonde..bolo to strasne:(no a vraj mam vsetko v zaludku zapalene...moze to byt nieco vazne??ale maju prist este nejake vysledky..dakujem vam

jarka7777

ahojte...nehodi sa to sem,len prosim ked viete,reagujte,chcem vediet,ze aky mam metabolizmus ci pomaly alebo rychli..No vlasne ja viem skoro zhodit ale potom viem naspet skoro pribrat...cize ked mam 2dni 54kg potom na druhy den mozem mat hned aj 55,56kg...ale lahko zhodin...lenze ked si dam nejaky keks tak sa citim ina,mohutnejsia a pribratejsia..a neviem aky to je metabolizmus..:-(dakujem pekny zvysok dna :-)

miska15

ahojte chcem sa opytat,ze ked drzim dietu ale takuto ze rano-jogurt,desiata chleb,obed zemiaky s mesom,olovrant jofurt alebo ovocie..no a potom nic..a ked budem takto jest aspon tyzden co urcite schudnem,pretoze ja rychlo viem schudnut,ale keby som popri tom aj cvicila,moze sa mi metabolizmus spomalit?a schudnem aj na prsiach??a este otazka,myslite ze bude potom ten jojo efekt??

janka151

ahojte...ja jem 4krat do dna...niekedy len 3krat to je jogurt chleb s maslom a sunkou a meso so zemiakmi...no a potom nic..a na druhy den mam o 1kg menej....ja viem zeje to logicke ale neviem ci to tak ma byt??

RNG

ahojka, nador vidiet na ultrazvuku. Nedostatocnu cinnost pankreasu ale nevidno.
Na zapaly su protizapalove
(quercitin, bromelain, vitamin C, serrapeptaza, GLA z pupalkoveho ci borqakoveho oleja, dumbier, boswelicka kyselina, curcumin, ashwagadha.)
......
Ale treba adresovat aj priciny zapalov, co moze byt
zamorenie alebo nejake
mikroby
Prostriedky na to su enzymi,absorbenty a odmorovace(aktivne uhlie a najma tekute zeolity),
antimikrobialne latky ako GSE, oreganovy olej, koloidna strieborna voda, zinok, extrakt z olivovych listov a na viralne velmi silny je chaparal.)
......
Ukludnujuce na zaludok a regeneracne je DGL,dombier, aloe vera, alfa lipoicka kyselina, ta je tiez tiez na pankreas, podobne ako aj
sylimarin(vytazok z ostropestreca marianskeho=sylibum marianum=Milk thistle)

ahojka

ahojte chcem sa opytat,bola som na gastrovysetereni..cez ultrazvuk mi zistila doktorka ze mam nieco s pankreasom,a ze mam zle travenie a tvoria sa mi nejake biele krvinky .Poslala ma este na sondu,lebo cez ultrazvuk mi nevedela nieco zistit...no a chcem sa opytat moze to byt nejaky nador?nebojte sa,nestresujem len kamaratkina mamka mala to iste co ja-velmi chuda ale obvod pasa velky ..a z toho nejem nic sladke ..a malo toho za den zjem..moze to byt nador?