Nova tabletka po? Ellaone

leidy1

chcela by som spytat uzila som tabletku po 15.9 menzes som mala dostat 21.9 dnes je 26.9 a stale nic ani spinenie dnes rano mali hlien to je cele robila som si test ale negativny no pri prvom dietati som zistila az 2 meaiaci tehotenstva na teste.dakujem za odpovede

Lulka

Ahojte baby, ja som si dala ellaOne 5dnovu tabletku piaty den, mala som nechraneny styk ale k ejakulacii do posvy nedoslo a ked aj tak malilinko, beriem aj normalnu antikoncepciu len som sa bala nieze bude problem lebo som mala zacat stvrtok a ja som si ju dala piatok a 2 dni nato som mala styk tak preto som si dala tabletku ellaOne .
Od styku uz preslo 7 dni, vcera vecer a dnes rano z prveho ranneho mocu som si spravila 2 testy a vysli negativne no boli ma chrbat, ale aj inokedy zvykne.co si myslite mam sa coho bat? Nevidim ma testoch ziadnu druhu ciarku ani slabunku a ten test by to mal vyukazat ak by som bola tehu uz do 5-7 dni(je velmi citliva)
Mam sa coho bat? Prosim napiste mi.dakujem.prajem krasny den

Timea265

Dobry den chcela by som sa poradit. Vzala som Tabletku ellaOne. Lenze som ju uzila na 4 den od pohlavneho stiku. A vsak menzes som dostala asi o dva dni na to. Je moznost ze by som bola tehotna? Aj napriek tomu ze som dostala menzes?prosim poradte mi.ak ma niejaka skusenost.bojim sa ze by som mohla byt tehotna.mala by som ist radcej ku gynekologovy? V letaciku som citala vraj ak sa nedostavy menzes je potrebne si urobit tehotensky test. Ale mne sa dostavila.no ajtak sa bojim. Dakujem a prajem pekny den.

Timea265

Dobry den chcela by som sa poradit. Vzala som Tabletku ellaOne. Lenze som ju uzila na 4 den od pohlavneho stiku. A vsak menzes som dostala asi o dva dni na to. Je moznost ze by som bola tehotna? Aj napriek tomu ze som dostala menzes?prosim poradte mi.ak ma niejaka skusenost.bojim sa ze by som mohla byt tehotna.mala by som ist radcej ku gynekologovy? V letaciku som citala vraj ak sa nedostavy menzes je potrebne si urobit tehotensky test. Ale mne sa dostavila.no ajtak sa bojim. Dakujem a prajem pekny den.

ANGEL-DEMON

a čo tak riešiť prevenciu... to nepoznate nič iné???
ked vam nevyhovuje HAK, su kondomy,.. alebo spermicidny gel, kapsule (Pharmatex) ked niečo z tych 3 nevyhovuje ani jedno ale je ochotna zozrat cely blister mesacnej hak aj s krabickou po "nechranenom styku" akože úžas...
pre tychto ludí by bola vhodna aj tabletka proti debilite...

bee_1

ja som tu tabletku mala :D a tak tehtona nie som takze zabrala, objednala som ju hned v ten den z -odkaz odstránený-
lebo su riaden drahe tak som chcela daku zlavu vyskusajte

Dorka2

Ahojte, prosim poradte ... prave som vysadila HAK po cca dvoch rokoch. Je tomu 10 dni od poslednej menstuacie. Stala sa taka vec mala som nechraneny styk ale parter to prerusil a dokoncil vonku. Bala som sa ze by som otehotnela z kvapiek lasky. Partner tvrdil ze vsetko prebehlo ako malo ale aj tak som do 12 hodin uzila tablerku ellaOne. 3 roky pres uzivanim HAK sme takto fungovali bezne len aom sa teraz zlakla trochu a chcela som mat istotu. Myslite ze som v poriadku?
V letaku som citala ze funguje len pred ovulaciou ale co ak som uz ovulaciu mala? Po vysadeni HAK by som ju mohla mat hocikedy nie?

Dakujem :)