tmavne mi suska!!! co to je?

Príspevok v téme: tmavne mi suska!!! co to je?
sisinaaa

Ja sa raz za cas skontrolujem tam dole..pred rokom som si vsimla ze mi zacina hneda skvrnka na vnutornom pysku. A dnes osm zistila ze z mojej krasnej ruzovej susky je uz pomaly hneda skareda suska. Normalne sa mi zmenilo sfarbenie. Hlavne zvonka..vstup je stale ruzovy..resp. ta sliznica. pocula som raz ze len mlade baby maju ruzove a stare ich maju take tmave. mam 24 cize uz nie som uplne mladucka... baby ake ich mate vy a kolko mate rokov? len pre statistiku??

sisinaaa

No aluska neviem tebe o co ide? Som sa normalne spytala pokial viem. Ale asi mas s tym problem. myslim si, ze svoje prehnane reakcie, typu mat tvoje problemy,by si mohla pouzit na tych ktori naozaj nemaju co robit a zahlcuju toto forum ovela nezmyselnejsimi otazkami..

Zaujima ma to, pretoze je to moje telo! Mam za sebou uz zopar neprijemnych lekarskych zakrokov ako je napriklad opakovana konizacia.. to len keby si si myslela, ze nemam problemy..

a behind mam 24

aluska

mat tvoje problemy ta som aka stastna
nevies o tom ze atdy clovek ma inu kozu??tak tebe zhnedla...predpokladam ze sa aj holis a asi sa aj utieras papierom...
aj chlapi ich nemaju krasnych ruzovych a si si nevsimla