Bojim sa ze nespravim skusku z biofyziky

Príspevok v téme: Bojim sa ze nespravim skusku z biofyziky
klaire88

Ahojte, chodim na medicinu a mojou nocnou morou je skuska z biofyziky..citim sa ako uplne duta, ak sa aj nieco naucim, pletie sa mi to a zabudnem to:( naopak s ostatnymi vecami nemam vobec problemy, anatomia....histologia...chemia...latina...len ta hlupa biofyzika. Fakt sa bojim ze kvoli nej vyletim zo skoly...nastastie ju mame len 1semester a koncime, ale aj tak..
Poradte mi, co mam robit??Som zufala..ucim sa uz 3. den stale..mam ju 19.1. ...
co ak ju nespravim??

levicaaaaa

napísal si, že si zhrozený že niekoho takého prijali na vysokú školu, že má nechať štúdium a tým zachráni mnoho životov... to je nejaká rada???

skôr sami zdá, že si ty nepochopil otázku

uhlie

levicaaa,

klaire som radil, co ma robit, ked nevie, ako sa ucit na skusku. Ty si tu do mna miesto radenia zacala rypat. Tak sa ta pytam, ze o co ti ide? pochopila si otazku?

Heather789

Klaire,
je toto tvoja prva skuska na medine???
Lebo ak si uz nejaku urobila, co verim, tak sa nemas coho bat....je viem, fyzika je o prikladoch (mam skoncenu techniku), ale ak ti robi problem len tento jeden predmet, treba si najst niekoho, kto tomu dobre rozumie a ucit sa s nim...aj na technike sme to tak praktizovali..

uhlie

Ja som zhrozený, že na vysokú školu prijali niekoho, kto nevie, čo má robiť, aby urobil skúšku. Podla mňa by bolo najlepšie, keby si v štúdiu nepokračovala. Mohla by si tak zachrániť mnoho nevinných životov.

Tajo1

dôležité je, že máš záujem ju spraviť a aj ju spravíš, neboj sa....len to nesmieš tak prežívať, život je o niečom inom ako iba o jednej skúške, ešte ich bude......

lenkaaaaaaaa

inac drzim silno palce :) studovat medicinu bol vzdy moj velky sen. no nastastie bola som si vedoma toho ze nato proste nemam.. bohuzial