preco maju ti najlepsi chalani tie najvacsie hlupane??

Príspevok v téme: preco maju ti najlepsi chalani tie najvacsie hlupane??
kariinka

Ahojte...

strasne by ma zaujimalo, preco krasna baba, ale s rozumom, inteligentna nema tolko stastia-t.j.fajn chalana, s peknym vyzorom, dobrym srdcom, ambiciami a hlavne vernostou!!!

Takito chalani su neviem z akeho dovodu s babami, ktori si ich vobec nezasluzia. Pri prvej moznosti ich podvedu...su sice pipky, nalicene,obelecene v super znackach, no ked nieco vypustia z ust...hanba hanba a este raz HANBA !!!

Keby hlupost a ich nizke IQ rastlo, tak su luky obsypane kvetami.

Proste neviem pochopit, preco takito fajn chalani maju sklony k takymto cakockam? Ktore im aj tak lamu srdce...to je pre nich viac dolezite mat privesok?? alebo lepsie povedane kluc do auta, krasny, ligotavy...ale nikde nezpadne????

Viete mi to vysvetlit??? Dakujem za odpovede. A prajem si aby tieto cajocky pocitili na vlastnej kozi, aki je izvot tazki, a musia sa o seba postarat, a cize skola, praca...nespravodlivost vladne svetu ako vidim !!!!

mojaa

pises hloposti.. ak je raz krasna je jedno ci je alebo nieje mudra aj tak ju chcu.. myslim ze myslis skor tie !sympaticke" a mudre.. a nie krasna a mudra.. taku beriem hned...

Benjo

Tiez mi to pride tak, ze autorka temy place nad tym, co sama nijako nemoze ovplyvnit. Ty mozes jedine dufat, ze budes mat trochu stastia a stretnes chlapa, ktoremu sadnes (sadnete si navzajom), ci uz si z prvej alebo druhej kategorie. Len ci ty sama v skutocnosti necakas na nejakeho poriadneho samca a nie zrovna na inteligentneho cloveka tak ako sa nam to tu znazis predostriet.

leerka

kariinka, ano mozno je to v niektorych pripadoch pravda..ale ja som sa stretla aj s parmi, kde su obaja normalni inteligentni ludia,ktori sa lubia a nepodvadzaju ...takze je to sice tak, ze niektori uprednostnuju tzv pipky, ako si ich nazvala ty, ale to len pokial sa nechcu usadit a ustalit..pretoze naco by im bola takato zena v zivote a do buducna?

Denz

dnes sa hladi len na zovnajsok a vnutro cloveka je niekde na poslednom mieste........ale povacsine taky vztah je len docasny a len pre sex.....ako manzelku si ch taki chlapi urcite nevezmu:)