vztah na dialku, ma sancu???

alika

tak to sme na tom podobne, zalozila som temu odlucenie, ale nikto nepise, iba zlaty xyxy :-))mam frajera v afrike, pride bud. januar, je na mieste, kde su take "srandy" ako malaria, tyfus, cholera, zltna zimnica atd. + rozne nepokoje, tiez pracovne cez jednu human. organiz. spojenie o nicom, modlim sa aby sa vratil zivy a zdravy..niekedy si myslim, ze som v zlom filme ze si to prezivam...ale treba si tym asi prejst a dufat ze potom bude uz len dobre...drz sa

tima

no, vec sa ma tak, ze priatel odisiel v novembri do zahranicia a vrati sa az vo febr.2008,dostal dobru prac. ponuku aka sa neodmieta...dobre prachy... mame skvely vztah sme spolu stvrty rok, lepsieho uz nenajdem a ani nemam v plane hladat, len mi je z toho smutno...chodit do roboty a vracat sa do prazdneho bytu...teda nic moc, ja viem, ze niekto moze povedat, ze sme si to vybrali, tak treba znasat , dosledky, to je pravda clovek nemoze mat asi vsetko, ja to beriem...len mi je proste hrozne smutno

zlatka

tima,ved aj ty niečo napíš bližšie,aby sme vedeli čo ťa zaujíma,nebud len zvedavá,aj my chceme vedieť prečo sa pýtaš,papa

lera

ahoj, ja osobne nie, ale poznam viacerych, co to maju za sebou, niektorym to vydrzalo, inym nie, zalezi samozrejme od ludi, urcite je to tazke suhlasim s petrou, drz sa

petra5

No je to strasne tazke, chce to strasne vela dovery a lasky. Musis si byt vedoma, ze chces pokracovat a ze to vydrzite. Ja som bola ,,vonku,, asi 10 mesiacov, ale oplatilo sa cakat. Som doma uz viac ako pol roka, s priatelom som stale a dufam ze to tak bude este hoooodne dlho :-) . drzim palce