obrovský strach.......

Príspevok v téme: obrovský strach.......
peggy20

neviem či to sme vôbec patrí, ale tak skúsim. som tehotná a čochvíla budem rodiť, lenže ja mám problém so srdcom. už pred tehotenstvom ma pichávalo pri srdci a aj teraz to neprestáva. bola som na všelijakých vyšetreniach, no nikde mi nič nezistili. lenže mna to stále bolí a mám obrovský strach, pôrodu, že to nezvládnem...teda moje srdce že to nezvládne a zomrem. možno už prehánam, neviem ale mne sa o tom už dokonca aj sníva. neviem čo robiť............... velmi sa bojím.......... :-((((

barbinka

peggy: tento strach mám aj ja, len vôbec nie som tehotná, ale už som nad tým rozmýšľala, že čo sa asi stane. Tiež mám niečo pri srdci, taký tlak, skoro každý keď, tiež mi nič nezistili. Aj HAK som kvôli tomu vysadila a stále to cítim. Vôbec neviem z čoho to je. Mám to tak asi rok a pol.

AdamKrt

Lenze nespravne dlzanie tela, slaba stavba svalov, zle sedenie - problem s chrbticou si mohla mat uz roky pred tehotenstvom. Ak nezistili na vysetreniach EKG, ECHO - nic, tak mas srdce v pohode a problem budes mat s chrbticou. Potrebujes posilit svastvo hrudnika a hlavne chrbta. Spravne sediet.

Taktiez niekto mozem mat aj osteoporozu, kedy dochadza k rednutiu kosti, deformacii stavcov a chrbtica sa moze krivit. Ale to by prislusne vysetrenie malo zistit.

I keby bolo vseto v poriadku a mas vsetko dobre, existuje moznost mat nikede pri chrbtici zacviknuty nerv a bolest by mohla vystrelovat niekde v hrudniku. Tam by mozno pomohol chiropraktik, ktory by mohol pomoct uvolnit zacviknute stavce.