chcela by som schudnut len 2 kg,ale neviem ako

Príspevok v téme: chcela by som schudnut len 2 kg,ale neviem ako
doxybenka

Ahojte, nie som z ludi, co drzia diety... som stihla,ale po vianociach som pribrala 2 kg, ktore by som dal arada dole, vidiet to hlavne na prsiach, zadku a brusku....
asi si vravite, ze to bude lahke, ale napriek tomu, ze sa vobec neprejedam sa to na mne drzi.... aj cvicim... hlavne rano
mate nejaky typ pre mna? dakujem

fitnesslady

Cvicim sama pre seba,ale venujem sa aj trenerstvu :-) Neviem preco Ti niekto hovori,ze mas cvicit rano ked chces schudnut,pretoze Ty dievca vobec nepotrebujes chudnut.Naozaj ak by si pribrala 2kg svalovej hmoty bola by si spokojna.

doxybenka

to si ma potesila, kazdy do man huci,ze mam cvicit rano,ale ja rano nejak nevladzem, som este mimo :) poobede mam ovela viac elanu

ja totiz musim rano hned ranajkovat, bez ranajok neodidem z domu,ale nalacno cvicit to je pre mna morda :)

a ty sa venujes cviceniu v akom zmysle? trenujes, ci len tak pre seba?

fitnesslady

V Tvojom pripade je fajn cvicit poobede,Ty nepotrebujes redukovat hmotnost.Rano - nalacno sa odporuca cvicit zenam,ktore potrebuju zhodit 6 a viac kg.

doxybenka

no dakujem ti velmi pekene za rady....
tento typ stravy mi vyhovuje, pomerne sa ho aj drzim,len obcas tie zemiaky k masku chybaju,ale zatnem sa :)

asi je najlepsie cvicit rano, ze ?

fitnesslady

Pocas menstruacneho cyklu sa u zeni zadrzuje voda,clovek ma pocit ako keby mal vacsie brucho,mozno vazi o 1 - 1,5kg viac,ale to je len voda nie tuk.Pocas menstruacneho cyklu je urcite super cvicit,najma nejake aerobne aktivity,posilnovanie vlastnou vahou a posilnovanie panvoveho dna,ale to je dolezite robit stale nie len pocas menstruacneho cyklu.Pravidelnim cvicenim uz po 2-3 mesiacoch budes menej krvacat,zmiernia sa menstruacne bolesti a pod.

fitnesslady

Urcite je v Tvojom meste dobre fitko,zaplat si aspon na mesiac trenera,ktory Ti velmi pomoze,naucis sa co a ako cvicit a potom v tom mozes pokracovat sama.U Teba je dolezite robit vela opakovani s mensou zatazou a vela bielkovin a skrobov.Tym podporis rast svalovej hmoty nie tuku.Ale odporucam Ti nemiesat to,tym si budujes tukove zasoby,ak maso tak so zeleninou ziadne zemiaky,ryza a naopak.

doxybenka

mozem sa opytat, cvicis, alebo venujes sa tejto problematike zrejme nejak profesionalnejsie....
vedela by si mi nejak vyvsetlit, poradit, ako je to u zien pocas menzesu so zvysovanim vahy...s cvicenim... co ano, co nie, a tak

dakujem

doxybenka

no, v podstatte mi vaha nai taknevadi, len keby sa to nejak preksupilo avyrysovalo, len ma sklony dostnaberat na svalstve.... dakedy som dost cvicila.... takze neviem,ako cvicit, aby som nepribrala, ale aby sa to nejak vyformovalo

fitnesslady

Ak Ti smiem odobrne poradit,tak Tvoja vaha je maximalne idealna.Nepotrebujes ziadne kila dola,skor naopak spevnovala by som svalstvo 3x tyzdenne a aspon 2kg pribrala na svalovej hmote.

doxybenka

meriam 166 cm,
vazim 54 cm mavala som 52. nie som vychrtla, neboj
miery cca : 85-67-92

BMI index je ok... len cim blizsie si k vysnivanej vahe, tym horsie to ide....