Bazalna teplota aka ma kedy byt?

Príspevok v téme: Bazalna teplota aka ma kedy byt?
Rebeka23

ahojte.Mam taku otazocku niekde som tu davnejsie citala ze aj bazalnou teplotou sa da zistit ci je zena tehotna... chcela som sa opytat ci vlastne kazda zena ma taku istu teplotu ako cez neplodne dni a cez plodne dni... mohol by mi niekto kto ma skusenosti napisat aka by mala byt teplota ked nemam plodne dni,ked mam plodne dni a ked by som ostala tehotna aka bude teplota? ci to je blbost?a ked mi skoncia plodne dni tak teplota bude taka ako v neplodne dni? dakujem za odpovede :) a tesim sa na ne

sk.mymenstru

Ospravedlňujem sa za preklad

Chcel som, aby sa vašej pozornosti tento nástroj vo slovenskom verzii

Tento tool ti pomôže jednoduchým a rýchlym spôsobom zapamätať si a zobraziť graf s tvojou bazálnou teplotou a množstvom ďalších údajov. Môžeš si zapisovať poznámky, rôzne príznaky, užívané lieky, atď... akoby to bol tvoj denník. Ak chceš poznať názor ostatných užívateľov na Tvoju situáciu, môžeš s nimi zdieľať všetky Tvoje údaje.

sk.mymenstrual.com

pozdravy

lisyanthus

hovorí sa, že výnimka potvrdzuje pravidlo ... mám pravidelný 32 dňový cyklus, užívam Inofolic 2x denne už 4. krabičku, bazálnu teplotu som mala 12 dní po sebe 37,2. Tentokrát sa mi ale menštruácia nedostavila tak som si myslela, že snáď to vyšlo a urobila som si tehotenský test s negatívnym výsledkom a pár hodín nato prišla menštruácia.

repka

nase stare matere si ziadne teploty nemerali a mali pozehnane deti.. je to tazke, ale najlepsie je necitat na internete dennodenne clanky o neplodnosti a nemoznosti otehotniet a nasilnom vnukovani drahych produktov - ovulacne testy a neviem co este existuje a nestresovat!!! a ako zistits ze si tehotna? ked ti bude meskat menstruacia tak si urob test..
... uz ake stresy si vyrabas, ked si dennodenne desatkrat meras bazalne a neviem ake teploty..

Emilim

Bazalna teplota sa meria v posve a to hned rano po prebudeni, skor ako sa vstane z postele, takze hned po prebudeni a vstat z postele az po odmerani teploty.

smoliarka

Ahojte kočky,chcem sa opytať ak mi vie niekto poradiť čo ak mam bazalnu teplotu od 36,2?je to normálne?lebo píšete o teplotách 36,7

kristy lop..

Ahojte babule.mám otázku.pokúšali sme sa o mimčo.menzes mám maximálne nepravidelny.razdostanem po 35 ddňoch raz po 44 a tak rôzne.zajtra by som relativne mala dostať po 35 dni.vypočítaný priemer.už 3 dni si meriame BT a mám presne 36,9.test som si robila zhruba pred týždňom a bol negatívny.myslíte že môžem byť tehula?čítala som že BT môže byť aj takáto nízka.kedy by bolo vhodné urobiť si test ked ja vlastne neviem kedy mi mešká ked mi to chodí jak chce.dakujem