Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

novynettte a prvá menštruacia

katenka

no napriklad viem ze moja spoluziacka mala nejake lacne slabe tabletky..a doktorka jej dala silknejsie lebo tez jej to nerobilo dobre a jej zacali rast nad hornou perou chlpy a aj medzi prsiami....dokonca ta lekarka jej povedala ze to ma ztoho..ak ja neviem ...ja len tak:D:D musim ist za lekarkou..a zmenit to..kolko platis za tie tvoje??

levicaaaaa

katrenka: :D z modernej antikoncepcie ešte nikomu nenarástli fúzy :D :D :D toto som ja dokonca ani nepočula...veď najsilnejšia antikoncepcia DIANE 35 sa používa pri problémoch s nadmerným ochlpením, a práve táto antikoncepcia to ochlpenie zmierni :D

fúzov sa báť nemusíš, ono to zas neni až také silné :D

tak napr. Yadine... to užívam ja, obsahuje to o niečo viac hormonu ako Novynette, nepriberá sa z toho, a malo by ti cyklus udržať...

katrenka

a ake silnejsie?? preco?ja sa bojim ze zo silnejsich mi zacnu rast viac chlpy a fuzy na tvari a medzi prsiami bo zevraj sa to stava...kks----najradsej by som to nebrala...robi mi to len problemy...a malo to len jednu pozitivnu vec..teda dve..narastli mi trochu prsia a nemusime pouzivat kondom..ale ako ze mi to dodrbkalo cely cyklus...ten vytok..nehcutne..:/

levicaaaaa

katrenka: novynette sú pre teba slabé, nedržia ti cyklus, treba vymeniť za niečo silnejšie a hlavne modernejšie, šak to je predpotopná antikoncepcia tie novynette

katrenka

no...take ze zo zaciatku bolo vsetko v phoode..mala som len bezne problemy...sem tam mi to meskalo..trocha som pribrala a tak..ale teraz uz asi posledne tri mesiace...mam este desat tabliet v baleni na zjedenie a zacne mi taky tmavohnedy vytok...brutalne tmavy skoro ako tmavo tmava krv...nezapacha..potom ho mam az do vtedy kym doberem tablety a dostanem kramy cize vela krat neviem ani ze ci uz mam kramy ci je to ten vytok a som z toho dost nervozna..je to aj neprijemne...to ako keby osm mala kramy 17 dni...co mam robit??

katrenka

normalne maj sedem dnovu pauzu a ked nedojdu kramy pokracuj po siedmych dnoch v tabletkach..vzdy si zapamataj ze riad sa tabletkami..tie ber hlavne stale tak ako mas a ono sa ti to po case samo upravi...ja som mala tez taky problem a pri novynette presne ..teraz je to uz rok co ich berem a mam z tohodost zvlasne problemy..taze ale tento bol moj prvy:)