Problem s erekciou z piva?

Príspevok v téme: Problem s erekciou z piva?
ojoj_problem

Dobry den, mam 19r a nemozem dosiahnut erekciu a ked ju dosiahnem tak sa to neda udrzat. Chcel by som sa spytat ci to moze byt tym,ze cely den som pil
pivo, tak ak sa to da nazvat nadmerne mnozstvo alkoholu
ci to moze ovplyvnit...Ak by to bolo alkohol tak to do par hodin resp. dni prejde?Nikdy som nemal taketo problemy, to len teraz 1 den... Prosim o radu, dakujem

AdamKrt

Vidiet to tazko, ale raz som si pri milovani vsimol, ako priatelka pocas milovania striekala. Ona si to ani neuvedomovala. Takze toto by asi zjavne celkom bolo. Najlepsie sa to clovek dozvie, ak je partnerka uprimna...

momo123

chlapci mna by zyujimalo ci by ste mi vedeli povedat ked zena ma orgazmus vaginalny ci vy to vlastne citite mislim ako v nutri pa dik za odpoved

majuska 01

pokial poriadne nevytriezve. to znamena, ze este aj ked sa rano zobudi a chceme sa pomilovat tak mu to ide tazsie. postavit sa mu aj postavi, ale dlhsie mu to trva kym dosiahne orgazmus.
neviem presne. asi tak az na ten dalsi den je to v pohode.
proste musi vytriezvet v pravom zmysle slova..aby sa citil tak ze ani nevie o tom ze predtym toho viac vypil. asi pokial v sebe uz nema ziaden, ani zbytkovy alkohol.
inak, len tak medzi nami, asi by som to mala pisat v minulom case, lebo to pisem v podstate o mojom byvalom..ale ved to je jedno..

majuska 01

ano, je to z alkoholu.. aspon podla mojho nazoru. moj priatel, ked je opity, tak sa mu tazsie postavi a o moc dlhsie mu trva kym sa odbavi..
a vas ostatnych nechapem preco mu nemozte normalne odpovedat... co mate 3 roky??? ak nemate co rozumne napisat, tak radsej nepiste nic. v poslednej dobe sa to tu nejako zvrhlo..

ojoj_problem

to bude tym,ze bol silvester a pivo je o nieco zdravsie ako tvrdy alkohol a doteraz som nikdy z piva nemal ziadne tazkosti...