oholiť?ale ako?

ooooo

ako casto sa holite??? lebo ja mam uz na druhy den take malilinkate chlpky aaa mne by to pri sexe vadilo... vzdy musim byt na hladko oholena.. ale velmi tym drazdim pokozku, niekedy tam mam male krvave bodecky... co s tym?

cica222

luli,machulka maju pravdu na to si zvyknes...ja sa holim uz dost dlhy cas,ale mna by skor trapilo co potom...neviem,stale sa mi po holeni vyhodia male cervene vyrazy,niekedy aj hnisave,co s tym robite?

achta

a treba vždy použiť novu žiletku?alebo stači aj ta na bežne holenie?a keď sa to holi žiletkou nie su potom dorastajuce chlpky take pichlave?

machulka006

presne ako poradila luli....najskôr mi to trvalo celú večnosť ale teraz sa oholím behom minúty....uvidís..prideš dotoho...

123456

inac o holeni intimnych partii je tu uz po milu jarmilu starsich prispevkov aj s navodmi ako na to, tak co keby si najskor skusila precitat tie a potom, ak by ti este nebolo nieco jasne, tak sa prid sem spytat....

luli

no nemusis sa bat.najskor by som ti poradila aby si to skratila normalne noznickami pojde to potom lepsie oholit.no a potom normalne ziletkou.nemusis sa bat.skus najskor iba tak v smere.ja sa bez problemov teraz holim uplne aj zo spodu.casom do toho dojdes a budes oholena za par sekund.vela stastia