Odstranovali vam znamienko?

soffa

no to bolo asi take velke jak hrasok,okruhle znamienko,ale on to musi vybrat cele,aj s korienkami,takze to vyreze az do hlbky,a potom klasika zasije.

soffa

tak potom chod na plasticku.lebo moj chirurg to naposledy odfakol a mam tam 3cm jazvu,pekne viditelnu.neviem,ako to je ale u obyc.chirurga potrebujem odporucanie.a kazde zamienko ide na patologiu,je to bezny postup

kika_

A vždy sa to musi posielať na patologiu? Myslim, že v sukromnych centrach plas. chir, to neposielaju, ale nie som si ista.

kika_

Sofia a ak by som šla na sukromnu kliniku tak tiež musim mať odporučanku od kožnej? Ja chcem isť na plasticku chir, tam mam istotu že to bude pekne spravene :-) to je moj pocit aj tak tu mame taku beštiu chirurgičku že tej by som si nedala ani chlp vytrhnuť :-)

soffa

a este som zabudla,nemusia ti to vyberat na plastickej chir.ale normalne chirurg ti to urobi,plati sa za to 10eur,ale to si kazdy chirurg urcuje sam

soffa

ahoj kika.trva to priblizne 5 minut.ale najprv sa musis objednat na chirurgii,a musis mat odporucanie od kozneho.zostane ti tam taka mala jazvicka,taka ciarka.vobec to neboli a vysledky idu na patologiu,po 10 dnoch sa vyberaju stehy