PISANIE SLOHOV

akinom007

mallina/ presne tak som pisala aj aj, mat vymysleny jeden univerzalny sloh a ten zmenit na uvahu, rozpravanie, albeo co treba...

mallina

ja som si vybrala rozpravanie, tam staci aby si si jeden pribeh vymyslela a da sa zmenit na akukolvek temu. Hodis tam priamu rec, nedokoncenu vetu, recnicku otazku a a je to. Ja som to dala na 100percent, skor sa boj slohu z cudzieho jazyka.

rada

urcite si vyber uvahu. Tam sa da pisat vselico. Ja som tiez nepisala slohy, vzdy za mna to robila sestra alebo niekto iny. Tiez som sa toho obavala, ale ja som bola skor leniva... A uvahu som napisala, dokonca na 1 a bola som najlepsia :), co som bola v soku. Zrejmne skryty talent :). Neboj sa, nejako bolo a aj bude. Horsie su uz prakticke a ustne...

akinom007

karioll2/ nemusis verit ale ja nemam preco klamat , nemam na ot ziadny dovod po maturach som uz 4 roky, ale VAZNE SOM NEPISALA ANI JEDEN SLOH AZ DO MATURIT

karioll2

datelinka
to by bol danajsky dar vsetkym uchylom,nieco ako ked bingham zalozil temu o c vitamine,pamatas?
neprovokujem,len neverim,ze niekto kto maturuje v zivote nepisal sloh.ved to je absolutna blbost

akinom007

a este jeden tip pocas pisania slohu mozes mat pri sebe nejaky slovnik cudzich slov ci co ..to zas mala moja najlepsia kamaratka postupne po stranach slovnika ceruzkou napisalny jeden univerzalny sloh a ten pouzila uz len ho pozmenila an uvahu, pripadne rozpravanie...co potrebovala