prosím vás, pomôžte mi....

Príspevok v téme: prosím vás, pomôžte mi....
kvietok9

ahojte, ja viem, že už je neskoro sa pýtať, ale tak predsa. Som v 7.mesiaci tehotenstva, a za celý ten čas som nikde nebola.... až na dnes, baby ma zavolali, nech idem večer do mesta, že po dlhom čase. Tak sme išli, najprv sme sa išli napapať, a potom sme si sadli do takého baru, bolo tam síce dosť nafajčené, ale mi sme si našli taký kútik, kde toho nebolo až tak vela.... necítila som sa tam dobre, lebo som stále myslela na malé....tak som tam sedela tak okolo pol hodinky...nepila som a ani som nefajčila, len tam bolo trochu nafajčené....potom som sa radšej zobrala, že idem domov....predsa je mi dôležitejšie zdravie môjho malého....ale chcem sa spýtať, nemohlo mu to nejako ublížiť,?????????? prosím vás....stále musím nato myslieť.......a velmi sa bojím...... prosím....

bingham

nooo maly je talent :DD

ale este trosku tam zabocim :DD teraz vazne...co si chcela..., aby som sa tam k comu mal vyjadrit..., lebo asi som to nepochopil :))

a ty si pozri toto a dobre sa sustred na tu stolicku :P

www.youtube.com

meggy10

nereagovala by som negativne keby kariol nenapisal to co napisal ale to tiez nechajme bokom.

radsej si cekni

-odkaz odstránený-

bingham

niee pytal som sa preto..., lebo si dnes reagovala dost negativne...

a to mas odkial ze az po 25.... :DDD

dobre chlpaca nechame tak.... :DDD

meggy10

bingham ja som nenapisala ze si chlpac ale chlapca::DDD no ved si ked mas 22 rokov chalani dostavaju rozum az po 25-ke

kvietok9

ale ved ja nesedím stále doma...práveže chodím na prechádzky na čerstvý vzduch, domov chodím pešo...a to je 2 km....pekná prechádzka...len teraz som išla do baru, kde sa fakt dosť fajčilo...tak preto som sa vylakala, kedže som neni nato zvyknutá....ale nechcela som kaziť partiu....ale tak snád je to ok...

meggy10

este si nevidela aka som bola ja akcna pocas tehotenstva ako kazde rano som sa trepala do skoly s bruchom, nasla som si skratku dost sikmu a bolo blato ako som brala ciaru na riti a to sa mi nestalo jeden x, kazdy den som vysavala este aj vtedy ked uz som mala v nemocnci ostat, bolo leto, horuco, to ale bolo.