strach z AIDS

Príspevok v téme: strach z AIDS
Anonym11

Dobry deň, mam hrozny strach z AIDS. Asi tak pred dvoma mesiacmi som mal styk s dievcatom, len oralny ktory robila ona mne a cez kondom. Zjavne som nebol vo vstiku s jej krvov ani nicim inym, nebola vyzlecena. Pouzil som vsak jej suchy uterak. A teraz asi pred dvoma tyzdnami som bol dost chory (kasel, bolesti hrdla, malatnost, teploty,...) a vsimol som si aj nejaku mierne scervenalu vyrazku ktora sa mi dnes spravila na ruke, pri dotyku trosku boli. Viem, ze teraz v zimnom obdoby su take vyrusove ochorenia ake som mal pred dvoma tyzdnami aj ja velmi caste navyse mam problemy s imunitou, takze je ajtak dost zoslabena ale strasne sa bojim, je pravda ze si vela veci casto namyslam ale ajtak prosim o radu, aka je pravdepodobnost ze sa takto virus HIV prenesie? A inak je dost mozne ze virus ona v sebe mala. Dakujem

Anonym11

Ale hlavne vredy, na mieste vstupu bakterie do tela. Ja nemam vredy. Kazdopadne poziadam o vysetrenia vsetkych tychto veci, pre istotu.

Anonym11

No sak som mal kondom, ale co tie uzliny moje? A ten kasel ktory uz 4 tyzdne neprestava. Nieje to znakom poriadne oslabenej imunity? Slabu som ju mal aj do teraz ale z uzlinami na slabinach a krku a dlhotrvajucim kaslom som problemy nemal.

anonym777

pisem teraz pre deti ktory si nasli nahodnu vyrazku niekde a dedukuju po 1 oralom je minimalna sanca ze dostanes hiv lebo to je prve stadium ranku na penise jedine ked mas je tam sanca ale stale minimalna hlavne pohl styk dost vysoka sanca ale niektori ludia su fakt jebnuti ked idu bez condomu do cudzej pici ale chapem hlavne mladsich niekedy nejsu po ruke a chlap je nadrzany jak kon tak to riesi takto este alkohol k tomu a neni o com ale potom su taketo picoviny s toho moja rada pre vas oral kludne bez condomu chlapy ale pozeraj ako ta zena vyzera pery herpes podobne veci ale nikdy bez condomu do cudzej ////

Anonym11

Tak kožna sa k vyrazke vyjadrila tak ze je to len prejavom akne, a ta vyrazka teraz mizne, hovorila ze sa nemam bat vraj nemam priznaky na ziadnu pohlavnu chorobu, no ale ajtak ma objednala v january na testy. Obvodna mi zobrala krv na KO, diferencialny KO a CRP kvoli tomu ze mi bolo 4 dni dost zle (mal som strach, slabost, a bolo mi dost na odpadnutie) - asi psychyka. Vysledky krvy boli OK az nato ze v dif. KO som mal leukocity 11,7% a malo byt aspon 22% co som cital referencne hodnoty. K tomuto sa ale lekarka nevyjadrovala, jednoducho vraj je to OK. Neviem co znamenaju tie relativne hodnoty a ten diferencialny KO. Nevie to niekto z vás? Tie uzliny mam troska hmatatelne aj na krku, a sem tam same od seba trosku bolia, ta na pravej slabine trosku boli pri chvôdzi. Co s tym? K akemu lekarovy?