Manhattan make up & puder

simka111

Ved jasne ...aj ja sa lesknem kupila som ho za 8 eur a nic..zato som mohla mat daco ine,dokonca mam aj puder takze som dala 16 eur a ziadny pozitivny vysledok..
dam si mejkap a ak sa pocas dna lesknem tak sa prepudrujem no vyzeram tak umelo ze........

Hugina

No,musím skonštatovať, že som z toho Manhattanu veľmi sklamaná...prvý efekt výborný, no strašne zle sa mi nanáša a neskutočne sa lesknem, opäť katastrofa...škoda peňazí.

simka111

ja puzivam skinoren a na neho manhattan mejkap,pouzivala som aj sebium ten na zmatnenie ale mala som velmi zanesene pory,takze som znovu presla na skinoren,ten pouzivam uz skoro dva roky a zatial som spokojna :D
skusim sa spytat koznej na nejaky lepsi mejkap :D

Hugina

Ja som Alverde tiež skúsila (o.i. aj Laveru), Lavera celkom fajn (mala som tú nechtíkovú sadu v žltobielych obaloch), no dosť mi paradoxne vysušila pleť, som sa začala dosť olupovať, Alverde (tá červená sada akože na čierne bodky, s tým bahnom), tak tá mi práveže "krásne" poupchávala póry. Moja pokožka bola hrozná. Detto tá modrá sada s morskými riasami, výborne matovala, ale strašne mi upchávala póry. takže s prírodnou kozmetikou som skončila, ešte som premýšľala nad dr. Hauschka (tiež nemecká prírodná kozmetika, no strašne drahá), veľmi si ju ženy chvália, no po prvé ju v bežných obchodom u nás nedostať, len v niektorých cez net, aj to nemajú kompletné sady...tam vyjde sérum na mastnú pokožku okolo 25 Euro a nehovorím o čistiacom géle a toniku. A keďže nemám prístup ku vzorkám, nebudem už zbytočne vyhadzovať peniaze.

yxa

ja som použivala hydratačnu masku LRP-ako krém, ale teraz sa začinam orientovat na prírodu-už mam alverde nočný z ruže. na čistenie peeling na čierne bodky a pletovu vodu z ruže-alverde

Hugina

Yxa,aký hydratačný krém používaš Ty? Ja si dávam pod make up Biodermu Sevium Mat, som veľmi spokojná, zatiaľ najlepšie, čo som mala. Ale ostatné z tej sady, dosť drastické (myslím micelárnu vodu Sebium, umývací gél Sébium). Na čistenie používam teraz Sebamed Clearface, tú hĺbkovú penu na čistenie, potom hĺbkový čistiaci tonik a na noc ich hydratačný krém s aloe vera.Čo používate dievčatá na čistenie pleti?

yxa

ak možem poradit, samozrejme nie každemu to može pomoct: dobrý hydratačný krém(pozor na to,nie každý mastný krém,dobre hydratuje)najlepšie na noc, a používam momentálne astor 24perfect,a transparentný fixačný puder dermacol. a lesk a mastnotu mam čiastočne pod kontrolou,ale zatial to najlepšie čo som doteraz mala. hlavne hydratovat, aj mastna plet može byt dehydrovana, tým viac sa mastí

hraskulca

hmm aj ja poznam ten trik s toaletakom :)..ale pomaha asi tak na polhodinku...ja sa lesknem na cele,a najma pri nose...to je hroza...a ten pocit fuj,potom sa nemozem dockat kedy sa odmalujem,kebyze mam bezproblemovu plet tak si to uz nikdy na tvar nedam...ale treba :/