Vyberáte darček pre muža? Tipy, ako urobiť radosť elegánom aj športovcom

Táto diskusia patrí k článku: Vyberáte darček pre muža? Tipy, ako urobiť radosť elegánom aj športovcom
Vyberáte darček pre muža? Tipy, ako urobiť radosť elegánom aj športovcom

Ocino, partner alebo najlepší kamarát – náležite obdarovať muža v živote môže niekedy vyzerať ako oriešok. Ak chcete naozaj oslniť, siahnite predovšetkým po prvotriednej kvalite. Či už vyberáte prekvapenie na narodeniny alebo na výročie, máme pre vás tipy na darčeky, s ktorými nešliapnete vedľa.

zuzfed

môj je skôr športový typ ako elegán, tieto narodeniny ho potešili hodinky, chcel nejaké ale nie klasické ručičkové, tak sme boli spolu vybrať smart hodinky

romcok

No na mna veru ziadne oblecenie dojem neurobi:) Ja osobne som skor typ, ktory ide viac po zazitkoch ako po materialnych veciach.

mariarobotn

môj muž ide mať zachvíľu tiež narodeniny a uvažujem nad niečim iným ako oblečenie. super tipy dakujem

adkanov1

moj je zase chatár dobrodruh, toho reproduktor veľmi potešil na narodeniny, už sa teší na sezónu na chate a jeho hudbu

Ivka88

Viete čo je napríklad veľmi pekné? Fotka s vyznaním lásky zaliata v skle, videla som to u kamarátky. Volá sa to OnGlazz, mrknite na to ;)

Sandruska

manžel bude mať narodeniny, tak by som mu okrem tradičného parfému rada kúpila aj niečo výnimočné...ak máte nejaké tipy, sem s nimi, budem vám vďačná :)